• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NELLAS: Wikipedii, ja naivka, takze proste jen 4chan konspiracni teorie ktera nejakou volnou recesi presla v meme, got it.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WOLFGAR: A co jsi teda vygooglil?
    Jeffrey Epstein Sex Trafficking Case | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/events/jeffrey-epstein-sex-trafficking-case
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Zvedavost mi neda a mozna nektery z mistnich memelordu bude chapat pointu lepe - o co jde v tech memech s Epsteinem? Vygooglil jsem si, ze jde o pedofila ktery v srpnu skapal na lehce podezrelou sebevrazdu v lochu takze nic extra neobvykleho takze je nejaka pointa tech memes, zahajil pedobear nejaky projekt solidarity nebo to je zase jen nejaky nonsense trend? Cekal bych, ze jsou mnohem zajimavejsi podivne sebevrazdy nez random pervert z Wall Street.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SCHWAB: Jo, v tom bude možná problém, já to hledal cesky.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FEDAJKIN: dal jsem do google he s Frozen but looks great a pak obrázky a hned to tam bylo :)


    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Nenašel jsem auditko hledám vtip, tak zkusím tady. Nemáte někdo ten obrazkovy vtip jak si chlap vybírá zimní bundu a povídá: ta bunda neni moc tepla ale vypada senzacne. A další strip poldové nad mrtvým telem: umrzl. ale vypada senzacne. To jo.
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Celá poslední série prej byla trash a ten igelit je odpadkovej pytel.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    [ KAKIHARA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    poprosím o nápovědu - poslední serii jsem neviděl, to je nějaký odkaz na nepovedené triky (ten igelit) nebo etnickokorektní invazi afrických herců či co se tam událo ?
    NUMERIK
    NUMERIK --- ---
    ALCATOR: jej hah :))
    Díky :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NUMERIK: Rádoby vtipálek advokát udělal jazykovou hříčku na slovo "innocent" (nevinný) - in a cent.

    NUMERIK
    NUMERIK --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZIDANE: fixed
    Bude potřebovat topiče, co se bude starat o její troubu.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Nějak tak to bude. Už to kdysi vytěžil i Unseen, jen kde ten strip najít...

    Něco ve smyslu "nebuď smutný, synku, že třídní kráska tebou pohrdá. Za dvacet let za tebou přijde s prosíkem. Akorát už bude tlustá a mít tři haranty, každého s jiným chlapem a bude potřebovat troubu, co se o ně bude starat..."
    AMANT
    AMANT --- ---
    [ HESPELER @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]

    co je to za toho typka? vidam ho v ruznejch gaming memes. diky.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SKY_MAX: Obavam se, ze vic toho tam neni. Pokud pomineme, ze na stredni jsi jeste nemel pivni pupek a podobne vyhody vyssiho veku.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PRAASHEK: Takhle jak píšeš bych to čekal v ústavu s 20ti pluskama. Mate mě, že je to v černohumornym auditku a má to pár plusek, takže jsem čekal nějakej dark plot twist
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: první fotka je ze střední, kde tě ignorovala, druhá fotka ze současnosti, když je tlustá a žádá o přátelství. ručím za vtipnost, takže se směj, jinak uvidíš!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam