• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PECA
    PECA --- ---
    SUCZKER: v kontextu doby byly kališníci odpadlíci víry a pro ty skutečné křesťany svoloč hodná vyhlazení. Pokud ta Země coby Měsíc... :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SUCZKER: tipuju, že obrázek není primárně vtipnej, ale že je to real obrázek z nějaký alá vlestenecký FB skupiny nebo fóra a že autor příspěvku ho sdílí do Ústavu, kvůli tomu jaká je to píčovina, aby se tomu mohli všichni vysmát. Ale autor netuší, že obrázek je jenom blbej a ne moc vtipnej
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAGNAROK: kromě čehož to je i ukázka židovské (resp. rabínské) anekdoticky příslovečné praktické vychytralé filozofie/theologie (přece bys neriskoval chybnou odpověď, když můžeš věc elegantně a "moudře" poslat dál nebo - jako v tomto případě - přehrát zpátky).
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    RAGNAROK: Taušovat = měnit, zboží kus za kus. Takže v tomhle případě vyměnit takovou hezkou otázku, nad kterou se dá dlouho dumat a diskutovat, za obyčejnou, jednoduchou odpověď.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    [ SAMMAEL @ Zidovske anekdoty ]
    vytaušovat nejak ma cestin nestaci
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ZUZKAOU: Kravacej mi usi.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: stáčení najetejch kilometrů o ojetin. Evergreen téma, nedávno zas dostalo trochu boost. Zde s přidanou sarkasticky humornou hodnotou záměny kilometrů za peníze v rámci Black Friday slev.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MATHES: Díky Black Friday, je tu sleva na kilometry ojetého automobilu. Z 328k km na 197k km.
    A to se vyplatí.
    PECA
    PECA --- ---
    SPIKE411: Dík, mezitím jsem to vyggogloval, ale kdybych se nezeptal, tak by mě to asi nenapadlo "googlovat" - takový osobní prokletí :/
    Nyní plně chápu ty plusy k Hustopečím :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PECA:

    Experience: my face became a meme | Life and style | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...xperience-hide-the-pain-harold-face-became-meme-turned-it-into-career

    Hide The Pain Harold | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/hide-the-pain-harold
    PECA
    PECA --- ---
    Kdo je Harold? :|
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Chápu, podám si reklamaci u Praashka :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Taky jsem dal plus. Že dělá Harold doktora v Hustopečích.
    To bych nikdy neuhodl.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SPIKE411: Jenom kvůli tomu to má tolik plusíků? To jsem čekala větší bombu, chjo :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NELLAS: Dyť je to Harold!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Stydím se, ale fakt tam nic nevidím... takže, prosím?

    [ MATHES @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SCHWAB a tinder zní podobně jako kinder. A kinder surprise je takový to čokoládový vajíčko s překvapením uvnitř. A to těhotný břicho na obrázku vypadá podobně jako vajíčko a taky bude mít překvapení uvnitř. Je to slovní hríčka jakoby
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SCHWAB: tinder. Seznamka pro rychlý sex s lidmi z internetu. Je to na těhotenském břeiš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKY_MAX: deep. jestlis to studoval, tak to neni poznat neboj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam