• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HARALD
    HARALD --- ---
    SUCZKER: V tomhle autobusu starují hráči ve hře Fortnite. Vyskočí dolů a pak se do sebe navzájem pustí ve vyvražďovacím boji.

    A tenhle autobus autor umístil nad mapu Sýrie.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SUCZKER: Chvili mi to trvalo, ale hadam, ze je to neco z fortnite, viz https://youtu.be/7eve41DE_94?t=123
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KALIBAN: sorry, pri googleni jsem se asi seknul o pismenko :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Asi jsem nedával pozor, když kolem mě běžela nějaká kulturní reference :’(
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SULTHAN: tak to asi stacilo dat do google ten nazev ....
    Weyland-Yutani Corporation | Xenopedia | Fandom
    https://avp.fandom.com/wiki/Weyland-Yutani_Corporation

    zas uplne po nas nechtej at to odedreme za tebe
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    SALVATOR: co sa mne zapacilo, a na com mozno cely vtip stoji, je ten ostry, do absurdna prepaleny kontrast medzi prvou a druhou polovicou. Jin Jang, zensky a muzsky princip, iba v inom sate.
    Ak si napriklad niekedy zazil vo firemnej kuchynke rozhovor dvoch korporatnych metrosov napr. z HR a napr. v ruzovych (lososovych) koselach a najmodnejsich mokasinach ladiacich s opaskom a inymi doplnkami, ako sa bavia o obligatnej letnej dovolenke v tureckom ultra all inclusive rezorte, mozno by ti to videl v inej perspektive.
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAVARA: Pahýl po amputované ruce, jejíž majitel dává najevo nadhled tím, že pahýl přikládá k ikonce malé ručičky, jako že mu roste nová....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    chudák Praashek, zase nedostane týden nažrat...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    NVT: alespoň tu máte úroveň.. omluvu přijímám
    NVT
    NVT --- ---
    XINDLX: Náš ústav se vám mými ústy omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou za deset let.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FREELA:
    NVT:
    čekal jsem nějakou zajímavější pointu
    FREELA
    FREELA --- ---
    XINDLX:
    NVT:
    vaginal electrical stimulation - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?q=vaginal+electrical+stimulation
    NVT
    NVT --- ---
    XINDLX: Ovladač od vibrátoru.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SKY_MAX: Ahoj, tady skymax z budoucnosti. Během vánočních svátků nabereš potřebné znalosti a dojde ti v čem to spočívá. Zkratka "ftm", která je tu uvedena jako "fungus to male" (houba -> muž) je ve skutečnosti zkratkou "female to male" (žena -> muž). Takto běžně trans operace bývají označovány. Takže autor si dělá srandu z toho, že F v tomto případě zkratce znamená něco jinýho a když dává obrázek před a po, tak dá rovnou i ten obrázek, protože F nemusí nutně znamenat jenom Female, ale jakýkoli jiný slovo začínající písmenem F.
    Hezkej novej rok a příště než postneš, tak počkej pár dnů
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    pozor na svaté...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já bych na to něco napsala, ale jsou Vánoce...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    AXTHEB: to je jakobych já řekla, že jsem byla píča a teď jsem žena, super joke, fakt!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    AXTHEB: a proto má odoperované kozy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam