• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JOSE_MAT: Jako že chystající se skočit šipku? Aha, tak na to mám asi příliš ostrej zrak... :D
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JAMILLOS: než na ten obrázek pořádně zaostříš, tak ta ruka s ježkem vypadá jak někdo stojící ve vodě
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Už jsem měl kafe, ale furt nic.
    [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ZIDANE: Ty boje, než maminka pochopila, ať mi do pokoje fakt (s prominutím) neleze, že si každou středu vyluxuju, jak chce atp... ale nakonec pochopila a fungovalo to tak dalších pěkných pár let.

    Inu, ono se to má nějak takhle:

    ZDE NENÍ BORDEL.
    ZDE VLÁDNE SYSTÉM ULOŽENÍ VĚCÍ, KTERÝ VY TOTÁLNĚ NECHÁPETE.
    COŽ JE OVŠEM VÁŠ PROBLÉM, NIKOLIV MŮJ.

    ;-)

    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    NELLAS: Žena, že? ;-)

    Já naopak mám zkušenost, že už jako dítě jsem přesně věděl, kde co v pokoji mám. Cokoliv jsem našel na první dobrou.
    Ale jak mi tam maminka "uklidila", byl jsem zmatenej jak Goro před Tokiem a když už jsem se konečně v pokoji tak nějak pomalu vyznal, maminku chytla uklízecí... a jsme tam, kde jsme byli.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZIDANE: Sure.

    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    RAGNAROK: Čím to, že žena vždycky ví, kde co je?
    Protože to tam přendala z místa, kde to bylo odjakživa.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAGNAROK: Ale prd, prostě když to máma ukáže, tak se to tam magicky zjeví.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    jj protoze matka vi kam to uklidila zabordelila
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KALIBAN: To je jednoduché. Každý zná z dětství situaci, kdy ho máma pro něco poslala a on to nemohl najít. Něco jako "mamí, ale tady ta osuška není". "Jak není? Mrkni do skříně vpravo!" "Fakt není, koukej." Máma se zvedne, dojde ke skříni a ukazuje "a co je jako tohle? (pět osušek na hromádce)".
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KALIBAN: Asi že matky dycky všechno vyřešej
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    SUCZKER: V tomhle autobusu starují hráči ve hře Fortnite. Vyskočí dolů a pak se do sebe navzájem pustí ve vyvražďovacím boji.

    A tenhle autobus autor umístil nad mapu Sýrie.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SUCZKER: Chvili mi to trvalo, ale hadam, ze je to neco z fortnite, viz https://youtu.be/7eve41DE_94?t=123
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KALIBAN: sorry, pri googleni jsem se asi seknul o pismenko :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Asi jsem nedával pozor, když kolem mě běžela nějaká kulturní reference :’(
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SULTHAN: tak to asi stacilo dat do google ten nazev ....
    Weyland-Yutani Corporation | Xenopedia | Fandom
    https://avp.fandom.com/wiki/Weyland-Yutani_Corporation

    zas uplne po nas nechtej at to odedreme za tebe
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    SALVATOR: co sa mne zapacilo, a na com mozno cely vtip stoji, je ten ostry, do absurdna prepaleny kontrast medzi prvou a druhou polovicou. Jin Jang, zensky a muzsky princip, iba v inom sate.
    Ak si napriklad niekedy zazil vo firemnej kuchynke rozhovor dvoch korporatnych metrosov napr. z HR a napr. v ruzovych (lososovych) koselach a najmodnejsich mokasinach ladiacich s opaskom a inymi doplnkami, ako sa bavia o obligatnej letnej dovolenke v tureckom ultra all inclusive rezorte, mozno by ti to videl v inej perspektive.
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAVARA: Pahýl po amputované ruce, jejíž majitel dává najevo nadhled tím, že pahýl přikládá k ikonce malé ručičky, jako že mu roste nová....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    chudák Praashek, zase nedostane týden nažrat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam