• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HORA: pokud ho nechápeš, pak je zvýšená šance, že se tvý děti nedožijou moc vysokýho věku.
    HORA
    HORA --- ---
    Nechápu tento vtip, díky
    Když už teď všichni posloucháme doporučení a nařízení ministra zdravotnictví, chtěl bych jen podotknout, že tu máme i ta povinná a doporučená očkování.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Zcela nový význam tomu dotazu dává skutečnost, že se tu přetahuje Lazar s Nazaretským :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAZARETSKY: Gaychat je super nahrada za to, ze zpravu: "Tvuj vyklad je taky vtipny a nemusis se stydet." :)

    Pro zajimavost slovo gig pochazi od nastroju a gracek jako je kaca ci vozik. Nastroje co provadeji praci diky vlozene energii. Dnes uz se jim rika ridic, muzikant ci stripterka. :)
    Neni nic zvlastniho ani vtipneho na tom, ze divak platil za vystoupeni.

    Ta hospoda je stejny vtip - protoze stejne jako original zvyraznuje nesmyslny koncept kaci co se nataci sama. Jenom v pripade hospody je kazdemu jasne ze si stamgasti nalhavaji.
    Koncept hladovejiciho muzikanta povazuji za vtipnejsi a proto Gay-chat(tm) :)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    REONA: Nebo může mluvit pořadatel.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    on je ten "vtip" původně výrok dýdžeje. bez souvislosti a přeložený do češtiny je to však ještěd větší pičovina
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    SLEEPLESS8: Počkej, v tý verzi o nějakém výdělku nepadlo ani slovo. Jen o "kolik peněz jsem přišel". Což jsem považoval za záměr autora, právě proto, aby se mohla pointa překlopit na to, že o výdělek tam nešlo už od začátku. Ale tenhle gaychat mne nebaví.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Haha, tohle me zlepsilo naladu doma :)
    Obe verze to rikaji jasne a presto se tady uspesne troluje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLEEPLESS8: a ty jsi Hitlerem násobil nebo dělil?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAZARIUS: ok, lost/missed, tohle už dává smysl. To sem nevěděl, že je to překládané.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAZARETSKY: a vysvetlis mi pls, jak si vydelava navstevnik koncertu, kdyz ted pocita jake ma ztraty?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Je na té mrtvole ještě co pitvat?
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    DRAGON: tak třeba, že to bylo původně anglicky a psal to DJ

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    REONA: Stále stojím za Nazaretským, člověk může jít na vystoupení i na koncert. Neměla bys tam něco jiného?
    REONA
    REONA --- ---
    DRAGON: Nemyslím si. Návštěvník chodí na koncert, nikoliv na vystoupení...ale může mluvit interpret a ušetřit právě na té útratě po vystoupení...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NAZARETSKY: chtěl si říct "na efektech"
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DREWDARK: má pravdu
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    NAZARETSKY: ok, nemel bys verzi pro nekoho, kdo nema cislo na tvyho dealera?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    AUDIAC: Po dvou stech jsem koncerty pro 15 lidí přestal počítat... Tak asi tak.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    SULTHAN: Je to spíš takový typický stereotyp o amatérských kapelách. (Uspořádat koncert, který prodělá byť s jedinou amatérskou kapelou pro 15 fanoušků, to už chce mistra chaosu. Amatérský kapely projížděj prachy na fixních nákladech jako je zkušebna a pod, ne na koncertech. Nekoncertováním vesměs kapela kapelní náklady neušetří. Že se nevydělá to, co se za večer proleje, to zas jako jo...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam