• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MINERWA: pokud patříš do HP fandomu, tak může být. Jinak to je ty-víš-kdo z Tvého osobního života. Tchýně, bejvalej, šmírující a přehnaně společenská sousedka...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: Jermanová, trestní oznámení na noviny co otiskly dopis záchranářky co si stěžovala na nedostatek ochranných pomůcek.

    (a teď následná obrátka a mediální lítost )
    ARAON
    ARAON --- ---
    NELLAS: Me to prijde jako takova jednoobrazkova varianta toho stareho vtipu:

    Sedí Milan na baru, vedle docela hezká holka, tak jí začne kupovat panáky a seznamovat se. Kecaj spolu a pak jí navrhne, jestli nepůjdou k němu na byt. A ona říká - hele tak jo, seš zajímavej, akorát je tady ta věc, že já jsem ze siamskejch dvojčat a tady moje sestra-siamský dvojče co je vedle mě není moc do těch postelovejch dobrodružství, jestli ti to nevadí že musí jít s náma - může se třeba jenom koukat z okna, ju?

    Milan říká že ne, tak jdou na byt, Milan píchá tu holku a její siamský dvojče se tam docela nudí, a vidí že na zdi je pověšenej trombón, tak říká Milanovi - hele já se nudim, podej mi prosimtě ten trombón abych se nějak zabavila, tak Milan jí ho podá a zatímco píchá tu sestru, tak siamský dvojče si preluduje na trombón.

    Střih. O čtrnáct dní později.

    Holky sedí na lavičce v parku a jedna říká druhý:

    Hele, támhle jde Milan, nezavoláme na něj?


    Já ti nevim. Myslíš, že si nás bude pamatovat?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Je v tom něco hlubšího, nebo je to prostě jen součet mnoha absurdit?
    [ BUSH13 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ALEA
    ALEA --- ---
    SOLNAKAR: pardon já musím... Řepka. To máš všude.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    SOLNAKAR: Jo takhle, dík. Vytknul bych tomu nedostatečnou žlutost :D
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EL_KO: ok diky. Poslu si reklamaci k Adovi
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    RAB1T: no nic, ta výše při tom "extrémním zvýšení pracovního nasazení" je tím černým humorem ;)
    PENER
    PENER --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    respektive s timhle, znám ho z ňákejch memů, netuším jestli to tu někdy někde běželo
    https://www.youtube.com/watch?v=7MxqcqAIIvY
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NAZARETSKY: Už mi bylo odpověděno, ale dává to smysl spíš s tímto doplněním
    Homepage | Mister Rogers' Neighborhood
    https://www.misterrogers.org/
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    J4C0B1M: Mlceni jehnatek.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam