• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORD_DE_SEIS: Blow-hole job.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Domnievam sa, ze delfini samcek chce vyskusat este dieru, ktoru na ludskych samickach nenajdes... :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LORD_DE_SEIS: its in the head or nothing.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ???

    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    PRAASHEK: uff, díky. tenhle post mi nedal spát celkem dlouho.
    NVT
    NVT --- ---
    SALVATOR: Kováčik na chalupě propadl střechou a zranil se:

    Komunistický poslanec Kováčik propadl střechou. S těžkým úrazem leží v Nemocnici Na Bulovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kovacik-nehoda-kscm-senat_2010031110_pj
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    KAKIHARA: V podstatě máš pravdu, jen si zapomněl dodat, že je to píča.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    aha, dekuji!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KALIBAN: Bejvala hejtmanka Středočeskýho kraje, krom toho že je to píča, tak její působení byly samý malý domu, přeplácený zbytečný služby, trestní oznámení na zachranarku....A taky je to píča.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja jsem uplne nechytil co se to deje s touhle zenskou, nemuzete me nekdo nasmerovat prosim?

    [ ELHO_CID @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    DARKSUN: To proto, že ten Stopař je tam navíc. 420 69 je jinak standardní profláklá meme.


    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DARKSUN: to bude tim, ze to neni vtipne, je jenom to presne znazorneni trojuhelniku z relikvii smrti z Harryho Pottera.
    Rowlingova vi vic ;)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GILHAD: asi jsem ten vtip nepochopil, pac ta cisla opravdu mohou byt cokoli a mistni vysvetleni mi prijde celekm nelogicke, pac tak nejak vidim nulovou souvislost mezi oblibenou polohou pri sexu, stoparovym pruvodcem a nejstabilnejsim geometrickym tvarem...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKSUN: A jak to souvisi s danym vtipem (kde je na rovine zobrazen trojuhelnik jehoz soucet uhlu je 180) a zda na nej staci zakladka? A odpovedi, ze jadrem vtipu jsou ta konkretni cisla?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DARKSUN: To bohužel nikoho nezajímá ani na rovné, ani na kulové ploše :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    DARKSUN: hmm, kyselina peroxosirova...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam