• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ROLAND: Dočkáš se jadrného rantu "nejsem rasista ALE", a to v jakékoli evropské zemi.

    (víc cestuj a bav se s místňáky namísto čtení vyjádření oficiálních představitelů)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROLAND: Romulany nebrat, hrozně agresivní rasa. Skoro horší jak Klingoni.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    FANFAN: Pořád nechápu. Když vezmu to jak nás Britové nazvaly, že jsme rasisti a proto aby už k nim další Romulani nemohli tak nám zavedli víza.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    ROLAND: In Czechia we don´t say "never ask Europiens Their view on gypsies" ale "Dycky Most"
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Může mi prosím osvětlit někdo toto?

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    To se nam z Ustavu stala repostovaci basta Kotlebovcu? Nebo je tam politicky humor zapovezen?
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    no já teda myslel, že je to tím, že už i brouk pytlík, co všechno věděl a všechno znal, má covid a chudák mraveneček mu musí pomáhat.
    proto taky ten obrázek na posteli s českou vlajkou.
    YOT
    YOT --- ---
    Mám si to vyndat na chvíli z ignoru, nebo je to úplně naruby?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PREVRACENY: fór je v tom, že brouci nemají plíce
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PREVRACENY: dýchací masku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAMATHUR: Dobrý večer. Poprosím o vysvětlení vtipu. Bádal jsem, bádal, ale nevybádal. Možná kdybych přišel na to, co to ten Ferda Mravenec drží v ruce.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    PREVRACENY: vítej, Karásku! Chyběls nám tu, člověče zvědavá
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    UNTOY: Na to mu měl někdo říct, že někteří lidé se dočkali uznání za své výroky, až po své smrti ...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    UNTOY: Akorát by to teda mělo být naopak, měli by ho držet hladovýho, když Zemanova "nejkrásnější díla" jsou vždy ty největší prasárny
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    GORYTHC: umelci si stezovali ze kdyz se zavrou divadla tak nebudou mit co jist nebo tak neco a Zeman se k tomu vyjadril jako obvykle velice empaticky: "Dovolte mi jeden drsný bonmot: Umělci vytvořili svá nejkrásnější díla tehdy, když byli hladoví"
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    J4C0B1M: no proste je dost velky
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ale je to matoucí. Já když tento strip viděl před lety poprév, tak jsem nechápal, proč tam leje lepidlo...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    J4C0B1M: to je lubrikační gel, aby vtip byl snáze pochopitlený a bylo jasné, jaké jsou úmysly s dírou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam