• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Co je to s tim Babisem a mrkvovym cupcakem? Co mi uniklo?
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: Já to viděl skoro stejně, s tím rozdílem, že on nedusí mrtvou, on si všiml, že ještě žije a udusí ji polštářem. proto ona na třetím obrázku vyplivne žampion (svoji duši) a spokojeně odchází ke světlu (v místnosti je světlo a usmívá se) ... všechny to nasere a zdrhají
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Heh, tak už jsem to pochopil. Vina byla moje hříšná mysl, protože jsem si myslel, že na druhém obrázku je někdo další, kdo tu mrtvou dusí polštářem.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    PATISLAV: leží v rakvi na pohřbu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A to Pi je foneticky shodný s pie - koláč.
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    BINARY_PARANOIC: Aha, dekuji, v zivote jsem o tomhle neslysel, navic jsem zvykly, ze ty casopisy jsou naskaladany vzdy nejak nahodne.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    WOLFZOV: Raspberry Pi je řada malých jednodeskových počítačů. Raspberry v jejich názvu znamená anglicky „malina“. Obsluha stánku umístila magazín o těchto počítačích do kulinářské sekce, přičemž lze usuzovat, že průnik čtenářů kulinářských magazínů a „nedrovsky“ zaměřeného plátku o Raspberry Pi zřejmě nebude velká…
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Prosim, vubec me nic nenapada...
    [ SALVATOR @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    BLOODRAT: cheeki breeki
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Kuře klíč cihla klíč, prosím?

    Nedává to smysl ani anglicky. Chickkie brickkie zní dobře, ale něco mi uniká.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    00KUBAT: Dík, já se soustředila na ty lidi a furt se snažila vykoukat, co jsou zač, až jsem si nevšimla té vody :D
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    NELLAS: zas tak náročná logická zkratka to není, ne?
    AKTUALIZOVÁNO: Zatopené sklepy, zahrady i pole. Následky na Opavsku jsou děsivé - Opavský a hlučínský deník
    https://opavsky.denik.cz/zpravy_region/nasledky-destu-na-opavsku20201014.html
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jaká kulturní reference mi uniká?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TRAGED: admin varování. Pokračuj jedinym postem na související nebo obdobně nudný téma a letíš s permabanem.

    Venku je hnusně a blbě sem se vyspal, takže prosim, do toho, vyzkoušej jestli to fakt udělám...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PRAASHEK: Ze by mi ten vtip, jak to funguje vysvetlili.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TRAGED: a proč se na to ptáš tady?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREATDRAKE: Me jde jen o jasne stanoveni pravidel, aby se jasne vedelo, co se muze a co ne. V soucasne dobe to vypada tak, ze jistota je repost z FB, ci screenshotu z Twitteru, vse ostatni je strasne nejiste!
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    TRAGED: je to tak, že kňouraly "a já jsem dostal bááááán a proč tendle nééé", kteří to neřeší v poště se správcema, ale otravují s tím zbytek svetě nikdo nemá rád.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ted co se tak rozjizdi debata v ustavu co chvili, ale nerozsiruje se senam RO, sem se chtel spravcu zeptat na ten dvoji metr, kdyz clovek reaguje politickym vtipem ma Kotlebu, tak dostane RO, ale kdyz uz asi pata parta resi vtipnost vtipu podle rasy a urazlivosti, tak se jenom maze a je to teda napul OK? Ja abych priste vedel, jak to teda je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam