• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VON_GILOTINE: Ja vim o cem je to auditko, ale stejne nechapu co je "Ahoi und bumtarata", ani ten text v topicu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARVIE: bumtarata. jde o prereky, prepsani.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Muzete mi pls nekdo vysvetlit nazev tohodle auditka? "Ahoi und Bumtraart"
    Nemecky neumim, takze mi to neni jasny ani z topicu...

    [ Ahoi und Bumtraart ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RENDORF: Opa tření. Týpci na obrázku třou gorilu (což je op). Další skvělej Mártyho frk. Haha hehe hihi
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RENDORF: Zas další opa-tření.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: To sem nevěděl, že to slovo existuje. To sou flákači ti navolávači. Díky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: To bude něco z hloupé karantény... Míslo aby kontakty "navolávali", tak lidem nevolají.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: Jáj díky. Já sem si vůbec nevšiml, že tam je ten samý týpek 3x!

    A ještě kdyby někdo mohl vysvětlit co znamená slovo nevolávání?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: Superministr Havlíček... Asi už se připravuje na další úřad po marodech...
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Co je to s tim Babisem a mrkvovym cupcakem? Co mi uniklo?
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: Já to viděl skoro stejně, s tím rozdílem, že on nedusí mrtvou, on si všiml, že ještě žije a udusí ji polštářem. proto ona na třetím obrázku vyplivne žampion (svoji duši) a spokojeně odchází ke světlu (v místnosti je světlo a usmívá se) ... všechny to nasere a zdrhají
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Heh, tak už jsem to pochopil. Vina byla moje hříšná mysl, protože jsem si myslel, že na druhém obrázku je někdo další, kdo tu mrtvou dusí polštářem.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    PATISLAV: leží v rakvi na pohřbu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A to Pi je foneticky shodný s pie - koláč.
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    BINARY_PARANOIC: Aha, dekuji, v zivote jsem o tomhle neslysel, navic jsem zvykly, ze ty casopisy jsou naskaladany vzdy nejak nahodne.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    WOLFZOV: Raspberry Pi je řada malých jednodeskových počítačů. Raspberry v jejich názvu znamená anglicky „malina“. Obsluha stánku umístila magazín o těchto počítačích do kulinářské sekce, přičemž lze usuzovat, že průnik čtenářů kulinářských magazínů a „nedrovsky“ zaměřeného plátku o Raspberry Pi zřejmě nebude velká…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam