• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    GILHAD:
    GANDHI: jaaaaj diky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Obleky na Miroslava pochopitelne nebudou sedet Richadovi ...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Co tam nesedí? Na blbou otázku blbá odpověď. Za mě je to konzistentní :D
    BESH
    BESH --- ---
    LIQUID_SOUND: Vtipny to neni vubec. Spis trochu nechutny skrze implicitni victim-blaming.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano neni to moc funny pac to moc nesedí al3 tak uz to chodi no
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    LIQUID_SOUND: Na posměšnou otázku, jaký to pro chlapy je, být stejného rodu jako Trump, se jí dostane stěrky, jaký to je, být stejného rodu jako zlatokopka Amber Heard - bejvalka od Johnnyho Deppa, která na něj podala několik žalob za údajný násilí a ukázalo se, že násilnická byla spíš ona.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    LIQUID_SOUND: Meme supa hot fire. Ten spodni obrazek se dava s textama, ktery nekoho setrou apod. Mrkni na knowyourmeme...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MOTASH:myslel sem to tak, že ten tel. někdo pochcal :)
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    HNILOB: Jo a hajzly maj na dvorku kam prsi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: plot twist. Telefon je v baru na WC
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZUULUU: já to myslel ironicky, protože dycky když čtu konstrukce podobného typu (šmankokote proč BAR, když je to očividně venku a zmoklé? jaké hraní s výslovností?), tak si soukromě zafacepalmuju a jdu dál, ale nějak jsem tentokrát musel reagovat :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SCHWAB: there isn't a noun British police couldn't turn into verb (Ben Aaronovich... některá z knížek Rivers of London)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    PRAASHEK: Si toho asi moc nenaparil, ze se divis, ze v baru je jenom mokro, nablito, vrazda, bar zmizel, halucinace, sibir, irony my shirt
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle toho, že je tam tak mokro, tak asi baru ulítla střecha, takže je to po hurikánu a v této situaci je dobré svým blízkým připomenout, že je milujete

    navíc je to v Německu, takže tam má být Herr, I love You

    ...
    irony off

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: ja jsem se zrovna kousl do jazyka, tak mě napadlo, jestli tam nemůže být nějaké hraní si s výslovnosti hear a year.
    I can't hear you... I can't year you...

    yoo, year nejni asi tak úplně sloveso, ale i takové věci se dějí.
    mne osobně tato myšlenka pousmála.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    ZUULUU: Zrejme telefonni automat nekde v baru. Na sluchatku pripominka, aby az ozralej chlap bude volat manzelce, ze prijde pozdeji protoze chlasta s kamosema, tak ji k tomu nezapomnel rict, ze ji miluje. Jakoze se bude asi mene zlobit...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: vlastně je může jen vidět, že na něj zkouší mluvit, ale proč by potom cestovatelé nezkusili alternativní způsob dorozumívání?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    MATHES: a ten vtip je, že když mu říká, že ho neslyší, tak ho přece musí slyšet, ne? aspoň takhle jsem si to nakonec přebrala já...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam