• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    GILHAD:
    GANDHI: jaaaaj diky
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TITUS_PETRONIUS: obleky na Miru (forma vlastniho jmena Miroslav, Mirek, *mir)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Obleky na Miroslava pochopitelne nebudou sedet Richadovi ...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Co tam nesedí? Na blbou otázku blbá odpověď. Za mě je to konzistentní :D
    BESH
    BESH --- ---
    LIQUID_SOUND: Vtipny to neni vubec. Spis trochu nechutny skrze implicitni victim-blaming.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano neni to moc funny pac to moc nesedí al3 tak uz to chodi no
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    LIQUID_SOUND: Na posměšnou otázku, jaký to pro chlapy je, být stejného rodu jako Trump, se jí dostane stěrky, jaký to je, být stejného rodu jako zlatokopka Amber Heard - bejvalka od Johnnyho Deppa, která na něj podala několik žalob za údajný násilí a ukázalo se, že násilnická byla spíš ona.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    LIQUID_SOUND: Meme supa hot fire. Ten spodni obrazek se dava s textama, ktery nekoho setrou apod. Mrkni na knowyourmeme...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MOTASH:myslel sem to tak, že ten tel. někdo pochcal :)
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    HNILOB: Jo a hajzly maj na dvorku kam prsi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: plot twist. Telefon je v baru na WC
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZUULUU: já to myslel ironicky, protože dycky když čtu konstrukce podobného typu (šmankokote proč BAR, když je to očividně venku a zmoklé? jaké hraní s výslovností?), tak si soukromě zafacepalmuju a jdu dál, ale nějak jsem tentokrát musel reagovat :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SCHWAB: there isn't a noun British police couldn't turn into verb (Ben Aaronovich... některá z knížek Rivers of London)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    PRAASHEK: Si toho asi moc nenaparil, ze se divis, ze v baru je jenom mokro, nablito, vrazda, bar zmizel, halucinace, sibir, irony my shirt
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle toho, že je tam tak mokro, tak asi baru ulítla střecha, takže je to po hurikánu a v této situaci je dobré svým blízkým připomenout, že je milujete

    navíc je to v Německu, takže tam má být Herr, I love You

    ...
    irony off

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: ja jsem se zrovna kousl do jazyka, tak mě napadlo, jestli tam nemůže být nějaké hraní si s výslovnosti hear a year.
    I can't hear you... I can't year you...

    yoo, year nejni asi tak úplně sloveso, ale i takové věci se dějí.
    mne osobně tato myšlenka pousmála.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    ZUULUU: Zrejme telefonni automat nekde v baru. Na sluchatku pripominka, aby az ozralej chlap bude volat manzelce, ze prijde pozdeji protoze chlasta s kamosema, tak ji k tomu nezapomnel rict, ze ji miluje. Jakoze se bude asi mene zlobit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam