• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ARAON
    ARAON --- ---
    RENDORF: “My cunt is itchy.”
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Asi mám slabou angličtinu, co je na tom jménu tak vtipnýho: [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SULTHAN: ano, myslel sis to spravne, kontakty jsou schovane pod modrou a cervenou plastovou cepickou
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    AMANT: Jó, tak to pak chápu. To bych věděl, jen kdybych baterku někdy měnil. Myslel jsem, že kontakt je schovaný někde v tom plastu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SULTHAN: nema sundany kryty z + a -
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAKIHARA: děkuji!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PRAASHEK: Bernie Sanders, mj. neuspesnej kandidat na prezidenta a jeho comfy oblečení na včerejší inauguraci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gooby plz, ten pán je nějaký random Husák-like hero, nebo konkrétní postava s příběhem na originální fotce?

    [ BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    [ BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    CDR
    CDR --- ---
    SOLNAKAR: a z Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 teda kape pravicový bias? Já jen abych měl jasno .)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNILOB: Nevim, proc nas davas do stejneho prispevku. Jelikoz jsem provadel parodii jeho, tak to beru jako kompliment.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Dulezite vysvetleni, protoze lide stale nevidi bubliny. Pro vtipnost je vyzadovana vira "Mami, kdyz ostatni kluci ve skole to taky delaji!".

    Nevtipna satira nemuze byt duvod. Jsou to ti druzi kluci. Ti kluci co maji radi Olivera....
    Bozinkum, dyt z jednoho videa to vypada, jako by si delal srandu z obou stran. To prece nepovede k minusum v klubu o plytkem humoru pro vsechny. Pred minusem si musite pustit celou jeho knihovnu...

    Pro vsechny co takovym vecim veri - minus je ta nejmensi forma nesouhlasu. Doslova se rozcilujete na nekoho kdo se podivat na to, ze mate Crocsy
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    SIRIEN: a) ano, poslední sezóna podle mě shodila hromadu skvělé práce odvedené na těch předchozích.
    b) ne není. Reagoval jsem na tvůj argument, že "většinu času je Oliver vtipnej". Takže vůbec nešlo o nějaké konkrétní video které někdo někam postnul.
    c) já ti tvůj názor neberu. O tom, co je krásné už (a zatím) nastěstí nerozhoduje strana, ale záleží na "vkusu každého soudruha".

    Celý můj argument s Oliverem především sporoval tvrzení LOJZEE, že problémem s JP je délka videa a to že na něm něco čte.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN: stejně ho lidi žerou jenom kvůli britskýmu přízvuku. Jo a taky je pro jistou skupinu lidí hot.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    "owning the libtards" nehumor bavi jen proud right cast nyxu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SOLNAKAR:
    a) jestli si stěžuješ jen na "poslední sezonu", tak 'boohoo',
    b) řeč je o tom co lidi někam postujou protože to je dobrý a ne o tom co bylo v minulym díle pravidelného sledování a
    c) co sem teď koukal tak vyměnim celej nejnudnější půlhodinovej segment nejhoršího Olivera za jakejchkoliv pět minut týhle JP zoufalosti.
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    PRAASHEK: https://www.youtube.com/watch?v=mZGayFkjku8

    SIRIEN:bejvalo. Míval skvělou formu i témata, ale poslední sezóna bylo jen opakování "Trump BAD, hehe". Čili to bohužel bylo stejně jalový jako naše opozice s programem "zlej Babiš".
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATT:
    SOLNAKAR:
    HARALD: příspěvek byl už smazán - jen tak pro zajímavost - co to bylo za video a kdo je "JP"?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SOLNAKAR: John Oliver je ve skutečnosti většinu času aspoň trochu vtipnej, takže dost lidí dá asi plusíček i když ho nedokouká.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam