• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ROBIN_SNNS: To je kufr z filmu Takoví normální zabijáci. Šéfovo špinavý prádlo! Jak nikdo nevěděl co tam je:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROBIN_SNNS: Možná?
    John Wick: Chapter 2 (2017) - Pencil Kill Scene (6/10) | Movieclips
    http://www.youtube.com/watch?v=rsuNowyCF0c
    ARAON
    ARAON --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Chtěli bejt vtipný, ale nejlepší komentář byl od konkurence.
    WAKI
    WAKI --- ---
    RAGNAROK: Aha. Možná trošku degenerace z prace 2 vozidla jedoucí stejným směrem... Nebo jeden bus jede pomoci druhému. Ale to by asi žádný vtip nebyl vtipný kdyby se nad tím tolik přemýšlelo . Každopádně díky
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    WAKI:
    Proste ten druhej bus videl ze ten prvni se flaka/odpociva tak to zalomil taky. Kone to tak taky delaj.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    WAKI: proc by se hrabal v motoru? ..on ho tlaci zpatky na silnici ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    WAKI: imho to ma byt vtip, ze se to stalo dvema autobusum na stejnym miste. taky z toho strasne nemuzu, uz jsem psal Vudci, ze takovy treskuty humor mi velice snizuje bojeschopnost a soustredeni se na schwerpunkt.
    WAKI
    WAKI --- ---
    Prosím. Chápu dobře, že to má být vtipný pro lidi, kteří nevědí, že bus má motor vzadu? A tedy je strašně vtipný že se týpek hrabe ve předu jakože v motoru a přitom je ve škarpě? Nebo mi něco uniká?

    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    RENDORF: “My cunt is itchy.”
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Asi mám slabou angličtinu, co je na tom jménu tak vtipnýho: [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SULTHAN: ano, myslel sis to spravne, kontakty jsou schovane pod modrou a cervenou plastovou cepickou
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    AMANT: Jó, tak to pak chápu. To bych věděl, jen kdybych baterku někdy měnil. Myslel jsem, že kontakt je schovaný někde v tom plastu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SULTHAN: nema sundany kryty z + a -
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAKIHARA: děkuji!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PRAASHEK: Bernie Sanders, mj. neuspesnej kandidat na prezidenta a jeho comfy oblečení na včerejší inauguraci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gooby plz, ten pán je nějaký random Husák-like hero, nebo konkrétní postava s příběhem na originální fotce?

    [ BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    [ BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    CDR
    CDR --- ---
    SOLNAKAR: a z Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 teda kape pravicový bias? Já jen abych měl jasno .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam