• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TRAGED: aha... no nemám s tím sice osobní zkušenost ale je fakt že řidiči z rozvážkových služeb jsou obecně čuráci...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FEKALNIK: Ridici Audin a BMW jsou sice prasata, ale tem z rohliku nesahaji ani po paty.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak hlavne ze vam tram neprekazi "princezna" Harry :-]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Jako někdo, kdo dotaz vznesl, bych si dovolil nejdřív pointu pochopit a pak si teprv sám rozhodnout, jestli je pro mě vtipná, nebo ne.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano, neni to vtipne. next
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    CEAR: případně meghan je chlap, když je tam harry jako žena
    CEAR
    CEAR --- ---
    SALVATOR: Asi záleží, na jaký straně bulvárový barikády stojíš. Vtip se snaží říct, že všechny ženy jsou úžasné, jen Meghan je píča.... Já si skromně myslím, že má v podstatě pravdu a k tomu je i píča....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GLADILAF: Jo aha, dík. No, poslední, co o ní vím je, že v nějakým nedávným rozhovoru v zásadě označila královskou rodinu za bandičku rasistickejch degenů. Což mi ale furt do sebe nezapadá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PATISLAV: je to podekovani, vsem zenam, ze se staraji o prezouvani aut svych lenivych imbecilu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PATISLAV: Je mi to blbý takhle tady, napsat, ale zrovna tohle se mi občas stane :o)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Aha, mě asi mátlo, že ta pneumatika vypadá skoro netknutá. Já si představoval, že to brousila pilníkem kvůli lepší aerodynamice nebo něco podobně šíleného :)
    KULA
    KULA --- ---
    PATISLAV: většina ženských by Ti ještě vynadala, že přeci není blbá a někdo to zaručeně odřel ji.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PATISLAV: jj o obrubnik
    PENER
    PENER --- ---
    PATISLAV: Tipuju podélné parkování u obrubníku..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Nějak mi nedochází, co s tím ta ženská měla udělat? To odřené? A jak se to stane?
    https://i.nyx.cz/.../2276135_1bc87ed2d89bb98c5ff6.jpg?name=DC1FC406-655F-4F8A-8AAB-BD17AF3112E3.jpeg
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SOFIJKA: Mark Hamill
    kromě Luka Skywalkera daboval i Jokera v animovaném Batmanovi a v Arkham City... ostatně přímo v jeho jméně je Arkham
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    nevybavuju si nikoho, kdo hrál Jokera a zároveň ve Star Wars, takže vtip je zřejmě jinde?


    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SULTHAN: Mozna pro lidi super chytre jako ty :) Koreni je, ze Spock by nerekl prazdna slova. Tim se vtipu dodava dalsi rozmer oproti verzi v textove vtipy, .
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SULTHAN: Qapla’!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam