• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    myslel jsem si, že sem nikdy nebudu postovat, ale už dvanáct hodin nad tím přemýšlím, dokonce jsem se na o i vyspal a stále nic ,)))
    [ BUSH13 @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MINERWA: ne to je var koho? var Hany!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SIRIEN: ne, to je varhana..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MINERWA: Hana. Vaří se v kotli. Var Hany. Varhany.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ROBIN_SNNS: Nevim, nezkousel jsem, piercing nemam :)
    ale
    - problem je odpor kuze a svod po povrchu (a vnitrni rozptyl), tam interni elektrody pomuzou dost
    - nepouziva se velky proud, takze by ke spaleni dojit nemelo (na krece staci vyrazne min - par miliamper na podrazdeni nervu - nez na zniceni tkane. A o ty krece tady jde - donutit srdce k prudkym stahum (a vyraznym uvolnenim mezi nima) ve vnucenem rytmu, aby nedelalo blbosti a drzelo krok)
    - pokud uz te musi takhle nahazovat, tak mas asi vetsi problem, nez nejake lokalni popaleniny (byt i na bradavkach)
    - jde o vtip
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROBIN_SNNS: Praashek ti to vysvětlí, reklamace u něj
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    GILHAD: Nespálí to bradavky? Přeci jen ty gelové elektrody mají řádově větší styčnou plochu.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Normalne na to doktori maji takove specialni elektrody, co se pritisknou na hrudnik a pak se prez ne to srdce nahodi.
    Kdyz ma ale na bradavkach piercing, tak nepotrebujes specialni elektrody, staci krokodyly :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MINERWA: Graficka pomucka, chtel jsem jeste najit to tricko s Dual Shock ovladacem, ale google selhal.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    minevrla plz
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MINERWA: ha.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    nebo jakože je to vodič
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    přes ten piercing? tělo snad vodí, ne?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ha.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MINERWA: jako ze ji muze zkusit nahodit elektrikou pres ten pierging. Ha Ha
    ARAON
    ARAON --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: "en" „cz“
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam