• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    přes ten piercing? tělo snad vodí, ne?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ha.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MINERWA: jako ze ji muze zkusit nahodit elektrikou pres ten pierging. Ha Ha
    ARAON
    ARAON --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: "en" „cz“
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FEKALNIK: OFC, tak nejak beru Rohlik jako proxy pro rozvazkove sluzby obecne.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TRAGED: aha... no nemám s tím sice osobní zkušenost ale je fakt že řidiči z rozvážkových služeb jsou obecně čuráci...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FEKALNIK: Ridici Audin a BMW jsou sice prasata, ale tem z rohliku nesahaji ani po paty.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak hlavne ze vam tram neprekazi "princezna" Harry :-]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Jako někdo, kdo dotaz vznesl, bych si dovolil nejdřív pointu pochopit a pak si teprv sám rozhodnout, jestli je pro mě vtipná, nebo ne.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano, neni to vtipne. next
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    CEAR: případně meghan je chlap, když je tam harry jako žena
    CEAR
    CEAR --- ---
    SALVATOR: Asi záleží, na jaký straně bulvárový barikády stojíš. Vtip se snaží říct, že všechny ženy jsou úžasné, jen Meghan je píča.... Já si skromně myslím, že má v podstatě pravdu a k tomu je i píča....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GLADILAF: Jo aha, dík. No, poslední, co o ní vím je, že v nějakým nedávným rozhovoru v zásadě označila královskou rodinu za bandičku rasistickejch degenů. Což mi ale furt do sebe nezapadá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PATISLAV: je to podekovani, vsem zenam, ze se staraji o prezouvani aut svych lenivych imbecilu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PATISLAV: Je mi to blbý takhle tady, napsat, ale zrovna tohle se mi občas stane :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam