• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NELLAS: Sněžil, protože nasával sníh (kokain).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HARALD: Připomíná mi to první knížky Percyho Jacksona, tam to taky tak vyzkoušeli. Anglické audio je skvělé.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    UNTOY: Ten vtip byl poslat jsem neco cemu rozumis a napsat hloupou oznamovaci vetu. On se pak nekdo chyti a je to haha :)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    UNTOY: ty jsi kapitán.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    FANFAN: na prvni pokus otacet nepotrebujes, tzn. vkladas 7x ale otacis jen 6x
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]
    Já jsem ho rozšlapala, pokaždý to vyšlo až na sedmej pokus.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLAMITCH: ja jsem to pochopil tak ze vsechno co ridi vlada je zmatene a pac pocasi je zmatene, tak se pta jestli to ridi taky oni.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: Dbalý je několik let stará věc (možná klidně tak sedm osm?), ale to jeho "od rána sněžím, sněžím" se tehdy médii prohnalo několikrát, a já mám na texty dobrou paměť...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BALAENA: Netušila jsem, že se těch deníků/diářů vynořilo tolik. Díky :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: naráží na kauzu deníku exředitele Homolky Dbalého, který v zápiscích sněžil a sněžil, plus aktuálního Faltýnka
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NELLAS: Aha, to zní rozumně. Já věděl, že mi nějaká aktuální kauza utekla. Díky!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLAMITCH: Není to odkaz na aktuální kauzu Faltýnkova deníku? (+ počasí, v dubnu by už sněžit nemělo, tedy to bude nějaká šifra)
    PETINY
    PETINY --- ---
    nikdo se neptal, ale soude ciste podle poctu lajku me az desi, kolik lidi zna pointu memu a videlo fotku Kaitlin Bennett (slecna dole) lezici nalite na podlaze s obrim hovnem u prdele.
    [DAJVEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLAMITCH: They slash them.
    + problematika nebinárních zájmen... https://en.wikipedia.org/wiki/Non-binary_gender
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SLAMITCH: They slash them.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    REFALLENONE: je na parampiade
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    OMG. Kde je PREVRACENY, když ho potřebujem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam