• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    [SH_PANDA @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?] prosím, ikdyž to asi neni vtip jako vtip
    Docker konceptuálně vim, ale co je tam dál? heslo? update url? sám mám horší skripty
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RIVEEK: to je boží :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    SHEALA: paralela děje filmu Vetřelec a budoucího uvolňování restrikcí a otevírání restaurací :
    - týpek v prostředku měl na obličeji přisátého "facehuggera," byl nějakou dobu v komatu a izolovaný v karanténě
    - potom mu facehugger odpadl z obličeje a odumřel. Nikdo moc neřešil, že by týpka mohl nějak infikovat nebo něco podobného a hned si uspořádali špagetovou žranici (nebo co to jedli). Teda nějaké ohlasy proti tam byly, aby ho nepouštěli do lodi, ale Ash (zlý androind naprogramovaný tak, aby případně nalezený mimozemský život dopravil na Zem) mu otevřel a pak už to šlo do kopru.
    - no a při té žranici na obrátku se mu z hrudi prokousalo malé vetřelčátko (viz DARKSUN), který pak vyrostl a až na Ellen Riplayovou a kocoura Jonese pozabíjel celou posádku Nostroma...
    Takže autor memu předvídá, že po otevření restaurací budeme v ještě větším průseru.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    SHEALA: B je správně (Alien)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ASNEK @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]

    možná vysvětlení:
    je tam černoch, běloch a asiat
    jsou to slavní lidi nebo slavnej scifi seriál
    jedí z hrozně moc plastu a plastovým příborem
    ta zeď za nima je creepy smailík...
    nevím, dál.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Šak jasně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Ten taky? :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Jasně, Ježíš.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Ježík, ne jelikož, že jo? :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KAMCZA: Ani jedno z vyobrazenejch zvířat se nepohybuje dopředu, takže na závodech vyrazej jakýmkoliv jiným směrem, než očekávanym. No a jelikož se nafoukne, když se lekne.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NELLAS: Sněžil, protože nasával sníh (kokain).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HARALD: Připomíná mi to první knížky Percyho Jacksona, tam to taky tak vyzkoušeli. Anglické audio je skvělé.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    UNTOY: Ten vtip byl poslat jsem neco cemu rozumis a napsat hloupou oznamovaci vetu. On se pak nekdo chyti a je to haha :)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    UNTOY: ty jsi kapitán.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    FANFAN: na prvni pokus otacet nepotrebujes, tzn. vkladas 7x ale otacis jen 6x
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [BUSH13 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]
    Já jsem ho rozšlapala, pokaždý to vyšlo až na sedmej pokus.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLAMITCH: ja jsem to pochopil tak ze vsechno co ridi vlada je zmatene a pac pocasi je zmatene, tak se pta jestli to ridi taky oni.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: Dbalý je několik let stará věc (možná klidně tak sedm osm?), ale to jeho "od rána sněžím, sněžím" se tehdy médii prohnalo několikrát, a já mám na texty dobrou paměť...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam