• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PREDSEDA: pockam az odjede metro a skocim si pro nej.
    Profit.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    SULTHAN: naštěstí obsluha stanice má takovou dlouho věc kterou umí spadlé věci vytáhnout (pokud je teda nepřejede vlak :))
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    PREDSEDA: To je místo, kde já v ruce svírám telefon jak idiot.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SIRIEN: právě jsem byl svědkem toho, jak klukovi stojícímu ve dveřích metra vypadl mobil a skvirou přímo do kolejiště. Podobná situace.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: o night clubu ani nemluvě!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HNILOB: na druhou stranu ve vepříně je možno sluchem pozorovati svině i jako citoslovce
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: az do dnes pro mne byla neviditelna, ale mohlo mit o dojit z toho, ze se mi nezobrazilo [xxx@Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] ale jenom http hyperlink.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: no ta hláška, která se objeví nahoře po kliknutí, ti to sdělila hned
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: coz jsem ale nevedel, nez na mne SALVATOR nezareagoval.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: to znamená, že příspěvek vytvořil někdo, koho máš v ignoru, nebo on má tebe v doubleignoru (případně byl příspěvek už smazán)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR: asi za to muze nyx.cz, ktery ti ukaze, ze na prispevek nemas prava nekde nahore pod polem "hledat" a ne dole mezi prispevkami, na ktere prava mas.

    takze ja vidim proste jenom URL https://www.nyx.cz/discussion/14833/id/53773026 a uz nevidim, na ci prispevek to ukazuje, protoze na to nemam prava.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SALVATOR: Prasátka v masokombinátu se pohybují ve vlnách. Teprve v supermarketu je vidíš jako částice. :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: sice se na to tady nikdo neptal, ale za mě máš plus, protože ten vtip [MUI @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] jsem pochopil až díky tomuhle :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA: Jestli mi dokážeš vysvětlit, jak zpracování šunky vysvětluje dvouštěrbinovej experiment, tak seš fakt dobrej.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PRAASHEK: To jsou ty inteligentní kliky od balkonů, které se zavírají směrem dolů. Dítě se na to pověsí a zavře, ale na otevření (zvednout nahoru) sílu nemá.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    DAVE_PAGE: ja nemam dceru ale ten checklist robím aj ked idem z bytu, na zachod a pod. Už som sputil pár krát požiarne hlásiče...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAVE_PAGE: a jak ji tam ta dcera zabouchla. Pokud neměla "výšku ani sílu" na otevření (mentální schopnosti bych chápal), tak jak ten balkon fungoval, že ji byla schopna "zabouchnout" tak, že balkon nešel otevřít zvenčí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam