• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Co je tady na tom?
    jakože Wolt a DJ vedle sebe nebo ještě nějaký přesah, co nevidím?
    Dík.

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PATR1K: veranda je povazovano za jmeno osoby
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PREVRACENY: imo ten v pravo se učí tleskat do flamenga a ten druhý mu naznačuje že není gay
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: Vtip je v tom, že tihle dva páni nejsou příbuzní, ale jsou si sakra podobní. Pán s knírkem by prý navíc mohl být dokonce sám Vůdce v důchodovém věku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PREDSEDA: pockam az odjede metro a skocim si pro nej.
    Profit.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    SULTHAN: naštěstí obsluha stanice má takovou dlouho věc kterou umí spadlé věci vytáhnout (pokud je teda nepřejede vlak :))
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    PREDSEDA: To je místo, kde já v ruce svírám telefon jak idiot.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SIRIEN: právě jsem byl svědkem toho, jak klukovi stojícímu ve dveřích metra vypadl mobil a skvirou přímo do kolejiště. Podobná situace.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: o night clubu ani nemluvě!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HNILOB: na druhou stranu ve vepříně je možno sluchem pozorovati svině i jako citoslovce
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: az do dnes pro mne byla neviditelna, ale mohlo mit o dojit z toho, ze se mi nezobrazilo [xxx@Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] ale jenom http hyperlink.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: no ta hláška, která se objeví nahoře po kliknutí, ti to sdělila hned
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: coz jsem ale nevedel, nez na mne SALVATOR nezareagoval.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: to znamená, že příspěvek vytvořil někdo, koho máš v ignoru, nebo on má tebe v doubleignoru (případně byl příspěvek už smazán)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR: asi za to muze nyx.cz, ktery ti ukaze, ze na prispevek nemas prava nekde nahore pod polem "hledat" a ne dole mezi prispevkami, na ktere prava mas.

    takze ja vidim proste jenom URL https://www.nyx.cz/discussion/14833/id/53773026 a uz nevidim, na ci prispevek to ukazuje, protoze na to nemam prava.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SALVATOR: Prasátka v masokombinátu se pohybují ve vlnách. Teprve v supermarketu je vidíš jako částice. :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: sice se na to tady nikdo neptal, ale za mě máš plus, protože ten vtip [MUI @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] jsem pochopil až díky tomuhle :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam