• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    ROBIN_SNNS: dítě bude postižené (takže bude moct parkovat na invalidech)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak tohle jde kapku mimo mě...
    [KADLUNA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Jestli se do toho flamu můžu přidat:
    Nevím, jak je to v Česku. Vozím jídlo v USA. Po odečtení přímých nákladů (DPH, auto) mám dvoj až trojnásobek minimální mzdy. Makám jen v době, kdy je poptávka a lidi dávají dýška, jinak to stojí za hovno. Nikdy jsem si nelajsnul něco sežrat/vychlastat. Mám od klientů v hodnocení 100% spokojenost. Jen třikrát mi zbylo jídlo: Jednou to byl nějakej úplnej magor, co si pozdě večer objednal jedno drobný jídlo do firmy, která v té době byla zavřená a když jsem mu volal, tak řekl, že přijde a nepřišel. Podruhé to byl voják na základně, kam nepouštějí civilisty a byl v karanténě a nesehnal nikoho, kdo by mu pro to dojel na bránu; byla to jen pizza. Potřetí mi sama volala ženská, že musí odjet pryč a ať si to nechám.
    Často, když mi to jídlo v autě voní, doufám, že si pro to nikdo nepřijde a kdybych byl kurva, tak pošlu zprávu a po 8 minutách je jídlo moje, ale mám svědomí.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    TRISSIE: To by si nikdo minimálně z Woltu nelajznul... Ti borci vydělávají v klidu trojnásobek průměrné mzdy... to ti fakt nestojí za to někomu sežrat hranolky.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    HNILOB: Musel
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PREVRACENY: musel nebo chtěl? Nezačínéj v tom dělat bordel hned po přísaze jo?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK: Musel jsem si to jen ověřit, ale ok. Budu se ptát na vtipy.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PREVRACENY: tak se ptej na na vtip a ne na pičoviny
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK: K vysvětlení vtipu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PREVRACENY: tahle otázka je zbytečná. Je ti jasné, kam to míří? Přestaň.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: Kávu, pro dědka a bábu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    HNILOB: Co to meleš?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: Jsi zlý, Mlékaři Dane.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PREVRACENY: Čau, Kocoure. Doufám, že jednou, a nebude to trvat dlouho, se ti splní ten tvůj sen a vrzneš si.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PREVRACENY: ty ne
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Takže se tady už může rozebírat a reagovat na vysvětlení?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALENNAI: spadl na ně betonový přístřešek a oni si klidně dál svačí
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ALENNAI: jde jen o to, ze typci z Wolt a DameJidlo jedi spolu.. nevim co tady vsichni hledaji za jinotaje omg
    STOOPA
    STOOPA --- ---
    mě jediný přijde vtipný, že týpek z DJ má pupek, páč jezdí károu a týpek z woltu je hubeňour, páč jezdí na kole... ale že by to bylo k popukání, to zas ne no...
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    TRISSIE: Myslím si, že 75ti lidem se líbí fakt, že někdo v uniformě food delivery, jí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam