• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ALEA: takhle viď

    ALEA
    ALEA --- ---
    MYSHAAK: Normálně je to meme obráceně, Padme nemůže uvěřit, že by Ani mohl myslet... to co myslí.
    A tady je to, že Ani předpokládá tu nevinnou verzi, protože nečeká, že by Padme mohla takhle jen tak prohlásit něco takového.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALEA: protože to měli zakázané. Von na to Darth Vader byl poslední dobou dost alergickej.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SLAMITCH: Romeo a Julie napasované na znepřátelené rodiny písmena a číslice. Oni dva jsou velké O a 0 (nula), jejichž grafémy jsou si velmi podobné a tedy cítí, že "patří k sobě", ačkoliv to není pravda. Hezký detail je, že v hledišti jsou diváci velmi různorodí.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    To máte z toho, že na ty ságy koukáte někde od půlky a ne od prvního dílu. :)
    MATT
    MATT --- ---
    MYSHAAK: taky bych cekal, ze to bude narazka na onlyfans

    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DELLAMORTE: Starwars 2 - rozhovor Padme a Anakina, to jsem si našel. Taky jsem si našel, že je to celkem běžné Meme, ale stále mi to nějak uniká
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    imho jen cira narazka na onlyfans... nic hlubsiho v tom nebude...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MYSHAAK: Aha, tak to se nechytam, ani netusim z ceho to je.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DELLAMORTE: No, to jsem pochopil, ale myslel jsem, že to má ještě nějaké souvislosti s tou herečkou, nějaké uniklé domácí video či tak něco...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MYSHAAK: No podle toho usmevu bude ona asi myslet neco cervenejsiho nez youtube. :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Když jsme u té pohádky, nějak se ztrácím v tomhle:

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    tak ty uplne nove jsem nevidel, ale za me ty prvni tri epizody jsou takova pohadka o vesmiru a druhe tri dily sracka z hroznyma efektama, ale to bude asi tim, ze jsou stare..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEA: imo neřekl :)
    ALEA
    ALEA --- ---
    KID_MCHUTT: Ano, že je divně popálený je v původní trilogii. Ale nevzpomínám si, že by kdokoli řekl slovo "láva"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEA: je tam záběr, kdy si nasazuje helmu a jsou vidět ty popáleniny
    ALEA
    ALEA --- ---
    ALEA: *tipla
    ALEA
    ALEA --- ---
    E2E4: Že je Vader divně popálený a bez kostýmu nemůže dýchat je rozhodně vidět v původní trilogii, ale řekla bych, že slovo láva se neobjevilo, přestože bych si tepla, že nějaký příběh okolo se v materiálech okolo objevil už tehdy.
    Lávová planetka/ měsíc a samotné grilování je až ve 3. díle, takže je to odkaz na prequel.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    E2E4: Z nových (z prequelové trilogie).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ALEA: to jo, ale asociace s lavou je z těch starých nebo nových filmů?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam