• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ALEA: takhle viď

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hlavne ten meme zacal v 1994 ve filmu Leon :)
    ALEA
    ALEA --- ---
    MYSHAAK: Normálně je to meme obráceně, Padme nemůže uvěřit, že by Ani mohl myslet... to co myslí.
    A tady je to, že Ani předpokládá tu nevinnou verzi, protože nečeká, že by Padme mohla takhle jen tak prohlásit něco takového.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALEA: protože to měli zakázané. Von na to Darth Vader byl poslední dobou dost alergickej.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SLAMITCH: Romeo a Julie napasované na znepřátelené rodiny písmena a číslice. Oni dva jsou velké O a 0 (nula), jejichž grafémy jsou si velmi podobné a tedy cítí, že "patří k sobě", ačkoliv to není pravda. Hezký detail je, že v hledišti jsou diváci velmi různorodí.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    To máte z toho, že na ty ságy koukáte někde od půlky a ne od prvního dílu. :)
    MATT
    MATT --- ---
    MYSHAAK: taky bych cekal, ze to bude narazka na onlyfans

    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DELLAMORTE: Starwars 2 - rozhovor Padme a Anakina, to jsem si našel. Taky jsem si našel, že je to celkem běžné Meme, ale stále mi to nějak uniká
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    imho jen cira narazka na onlyfans... nic hlubsiho v tom nebude...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MYSHAAK: Aha, tak to se nechytam, ani netusim z ceho to je.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DELLAMORTE: No, to jsem pochopil, ale myslel jsem, že to má ještě nějaké souvislosti s tou herečkou, nějaké uniklé domácí video či tak něco...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MYSHAAK: No podle toho usmevu bude ona asi myslet neco cervenejsiho nez youtube. :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Když jsme u té pohádky, nějak se ztrácím v tomhle:

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    tak ty uplne nove jsem nevidel, ale za me ty prvni tri epizody jsou takova pohadka o vesmiru a druhe tri dily sracka z hroznyma efektama, ale to bude asi tim, ze jsou stare..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEA: imo neřekl :)
    ALEA
    ALEA --- ---
    KID_MCHUTT: Ano, že je divně popálený je v původní trilogii. Ale nevzpomínám si, že by kdokoli řekl slovo "láva"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEA: je tam záběr, kdy si nasazuje helmu a jsou vidět ty popáleniny
    ALEA
    ALEA --- ---
    ALEA: *tipla
    ALEA
    ALEA --- ---
    E2E4: Že je Vader divně popálený a bez kostýmu nemůže dýchat je rozhodně vidět v původní trilogii, ale řekla bych, že slovo láva se neobjevilo, přestože bych si tepla, že nějaký příběh okolo se v materiálech okolo objevil už tehdy.
    Lávová planetka/ měsíc a samotné grilování je až ve 3. díle, takže je to odkaz na prequel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam