• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Díkyski mocski krátski, příteliski!

    SULTHAN:
    FRK_R23:
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HNILOB: Ne ne, je to jak říká SULTHAN. Jde o výslovnost "s".

    Sean Connery’s /s/ | Dialect Blog
    http://dialectblog.com/2012/05/22/sean-connerys-s/
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FRK_R23: toho jsem poznal, ale neco mi unika.
    SULTHAN: nebude to spis narazka na film The Rock?
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    HNILOB: Sean Connery vyslovoval "s" hodne jako "sh". Je na to spousta vtipu, napriklad ve Family Guy. Zrejme slo o skotsky akcent.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HNILOB: Sean Connery
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    original post hír [HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    fixed post hír, ale nechápu [CRS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    pls help
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MATHES: Dictatorship.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NVT: Ano, puska s kolimatorem a ta anime holka tim srdickem z prstu slouzi jako hledi - co tim zaramujes a posadistam cervenou tecku, to taky trefis :)
    NVT
    NVT --- ---
    Nějak nechápu -- to je puška?

    [PETRPAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: jo jo, kazdy kdo si nechal prohrabnout varlata ev. podprdu od ochranky, pak dostal uvnitr pravy cesky kakanec rovnou do kornoutku :)
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    Lôl teda totok!
    Dikes
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKORZENY: babiš v cukrárně
    Jak se premiér schoval ve své vlastní cukrárně – Forum24
    https://www.forum24.cz/jak-se-premier-schoval-ve-sve-vlastni-cukrarne/
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SCHWAB: nekde tady musi byt, uz sem tu planetku obesel 3x
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HNILOB: ano, unikl ;)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SKY_MAX: bbbb bingo! ale nevim jestli sem to od BURKHARA pochopil spravne a neunikl mi nejaky jiny vtip.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HNILOB: díky, takže ten obrázek byl myšlenej na BURKHARA jako že je to kazišuk (teda asi spíš kazivtip) a že zbytečně hnidopiší do vtipu ?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SKY_MAX: jde tam hlavne o ten teplotni rekord. Pak reagoval CDR a ja to nepochopil. Pak sem se tam vratil a doslo mi, ze to byl od CDR dobry vtip. Pak prisel BURHAR s namitkou, ze ten teplotni drop po vybuchu nemuze logicky odpovidat dosud znamym fyzikalnim zakonum, coz podle me, neni soucasti toho primarniho vtipu o teplote a tak jsem pouzil OMNovu reakci na BURKHARa, cimz jsem mel na mysli to, ze ta OMNova reakce vlaste nebyla spatna, jen ze ji poslal o neco drive (rekneme z budoucnosti) a jen tesne minula adresata.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Jaktože tenhle "stěr", má +6 když nedává smysl?
    [HNILOB @ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=-]

    Původně tam napsal CDR, že nechápe ty stupně Fahrenheita, že ho matou. To bylo vtipná reakce na původní vtipnej obrázek. Na to reagoval OMN, kterej se self-pwnednul, protože ten vtip od CDR nepochopil a myslel si, že CDR nepochopil tu původní pointu vtipu od HNILOBA.
    Pak BURKHAR poukazal na nelogičnost ve vtipu, protože minutu po výbuchu, průměrná teplota neklesne zpátky. Na což reagoval HNILOB znovu obrázkem od OMNa s tvrzením, že BURHAR na tom něco nepochopil. Ale BURKHAR to očividně pochopil, když poukázal na vnitřní nelogičnost vtipu. A tím pádem nedává smysl, aby ona reakce od HNILOBA alá stěr byla nějak trefná nebo vtipná. Proč má teda +6 ?

    Vítám všechny interpretace oné sitauce. Im here to learn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam