• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GREATDRAKE: DARKSUN: aha, ok - a to volte Spolu dole, to někdo chytrý ze Spolu z toho udělal generovatelnou meme šablonu?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SIRIEN: jeho oficialni heslo?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Ok, už se zeptám... Co míjim s těmahle "plakátama"?

    [CONSTANTINE @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    TAPINA: Ha! Někdy je pravda tak jednoduchá. Díky :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KONOPASLIK: Znáš takové ty lidi, co po nich chceš, aby udělali úplně jednoduchý úkon X a oni ti místo toho vykládají, že umějí X udělat levou zadní, a když na to přijde, tak dokonce i Y, a klidně ti poradí, jak to udělat nejlíp... a ten jednoduchý úkon na pět vteřin doprdele furt není hotový? Tak to je o nich.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    [CRS @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]

    Jakože ten text "Tssss! Já dokážu psát perfektně všemi deseti - mám na to dokonce kurz!" považuje řečník (a) za špatně napsané slovo "Garfield"? Nebo je v tom něco, co jsem nenašel?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SHEALA, THE_BALROG: asi takhle...

    Jako ridic, co nechces mit kolem sebe? "Cyklobuzny"!

    Jako cyklista, kdo je tvuj nejvetsi nepritel? "Drzvolant"!
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Já to pochopil tak, že to dítě bude odteď chtít jezdit na kole i do školky, takže jeho tatínek bude muset chodit s ním pěšky a autor tak bude moct lépe zaparkovat...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALVATOR: vida, a ja myslel, ze synek bude jezdit do skolky na kole sam :P
    to bondovske tema me vubec nenapadlo ;]
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: Dite, co se prave naucilo jezdit na kole je jezdici sebevrazda. Musis porad behat za nim, protoze neumi zastavit a ma talent na to, vyjet pred projizdejici auto. Neni to nic zabavneho, je to velmi unavne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Tohle sem pochopil tak, že první rodič toho druhýho z pomsty obral o jedinečnej bondující zážitek učení vlastního dítka jezdit na kole. To je přece jenom něco, co se člověk musí naučit jenom jednou.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TARMAQ: samozrejme
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: nejaka narazka na AB mladsiho dnes, nebo co mi unika?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: You don't say.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: Na Uran.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PRAASHEK: pošleš ho do Ruska, viď
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: to si vypiješ!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Hodil jsem pětku a dvojku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam