• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MINERWA: obřízka
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Adolf vsechny nevtipne vtipy vymyti. urcite.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RAINBOF: Ono to už tak bývá, že když autor(ka) vtipu mají nějakou "agendu", tak vznikne křečovitá sračka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GILHAD: akorat ta cesna je vtipna :) dik doufal jsem v neco min krecovityho. Dik.


    Adoooolfeee ty zrudo mas tu kuva praci.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    RAINBOF: Většina lidí je proti něčemu očkovaná, a je to tak už dlouho (povinné očkování dětí a tak).
    Většina mrtvých lidí na současných hřbitovech zemřela už za doby, kdy se očkovalo (na hřbitovech se většinou hroby používají znovu a znovu, když někdo neplatí nájem, tak je hrob vyprázdněn a recyklován pro nového zájemce. Takže opravdu starých hrobů z dob, kdy se ještě neočkovalo je minimum).
    V současnosti se furt mluví/píše o očkování v souvislosti s kovidem a furt se zveřejňují čísla, kolik lidí umřelo (dnes, včera, od poslední soboty, ...) a kolik z nich s kovidem či bez a kolik s očkováním proti kovidu a kolik bez. Nebo kolik bylo detekováno, nebo hospitalizováno, nebo na JIP ....

    A katastrofisté píšou o plných hřbitovech, přetížených spalovnách a lednicích v ulicích.

    Tady se míchají hrušky s jablkama a píše se o hřbitovu plném lidí, převážně očkovaných (proti obrně a dalším klasickým věcem, proti kterým je očkovaný skoro každý).

    Je to jako ten vtip, jak dvoumístná Cessna havarovala na hřbitově, záchranáři už vytáhli stovky mrtvých a stále nacházejí další ...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DYNK: Jednoduchá demonstrace, že to zastavit jde :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DYNK: mama to zastavila :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Klidně to mohlo jít jen na pár dní do skříně...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DYNK:
    Matka: "Zastav to a pojď mi pomoct s prádlem / a udělej si domácí úkoly..."
    Synek: "Kurva mami, říkám ti to po stý, to je multiplayer, to nejde zastavit!"
    Matka: [beze slov přikročí k rázné akci na sbazaru nebo u popelnice]
    Synek: "Jejda, kampak se poděla veškerá moje elektronika?"
    DYNK
    DYNK --- ---
    Prosím vás, co mi uniká? Nedokážu pochopit co má vyjadřovat ten spodní obrázek.
    [CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: dobrá provokace
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim te co bys cekal od 40+ na invalidnim duchodu co uz 15let jen huli kazdej den.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    hehehe
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: prosím, nauč se dělat reakce pořádně. Kthxbai.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    vždyť je to wave
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    1MALALISTICKA: Je to obličej zkroucený do "spirály", ale jen trochu, takže nyní vypadá jako graf té funkce. A meme říká "Nezahrávejte si s týpkem, co umí matiku, ze mě udělal [tuhle funkci]" (asi jako se kdysi říkalo "Neprovokuj řezníka, nebo z tebe nadělá sekanou")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam