• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAUNCHER: Come my ladyy, come come my lady, you're my butterfly, sugar, baby!
    FREELA
    FREELA --- ---
    SHEALA: dve postavy ze serialu Devadesatky. Pokud nejsi divak, tak to nech plavat…
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    jsem xichtoslepa, nevím jestli je ta druhá koc její mladší verze, nebo nějaká herka...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KID_MCHUTT: zats part of the job
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ROBIN_SNNS: Putin, barvy ukrajiny
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    [MARTYKRIST @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Jako odkaz na LotR mi dochází, ale ksicht prostě nepoznávám a ten dvoubarevný prsten taky ne...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PRAASHEK: a že ti nikdo nepíše zpátky, na to jsi od pětačtyřicátého zvyklý, co? :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GANDHI: :-)
    👑 Common Kings ft. Landon McNamara - Neil Armstrong (Official Music Video) - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=1Iv7tygEab8
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Nevim co furt máte, já posílám sms v excelu odjakživa a nikdo si nikdy nestěžoval...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: jj, a kazdymu hackerovi promita monitor kod na xicht:)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ROLAND: Are you high?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RENDORF: Písnička od dané zpěvačky měla videoklip, kde děvčica odeslala jakože přes smartfón zprávu "Kde jsi", a pak zařízení zahodila, protože dotyčný neodepisoval. Jenže při podrobnějším zkoumání se ukázalo, že při natáčení klipu měla na smartfonu (pre-iPhone, tzn. shit) spuštěný Excel a v buňce napsáno "Kde jsi", což samozřejmě není způsob, jak odeslat zprávu.
    Lidi to občas připomínají jako jeden z mnoha příkladů, jak "hollywood" (fskutečnosti music video producenti) používají technologie k předstírání jiných technologií. (Důvodem této konkrétní je, že rozhraní pro odesílání zpráv bylo příliš tmavé a na kamerovém záběru by to nebylo dobře vidět, takže improvizovali s Excelem).
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    RENDORF: to bylo v nejakym filmu, ze jako pise mail, zaber na obrazovku a psala do excelovsky tabulky... proste doba, kdy jako pocitac jeste skoro nikdo nemel a nevedeli jak to vlastne vypada...
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SEJDA: Aha, děkuji, teď mi to dává plný smysl. (dalo by se použít sjetej?) Já moc filmy v jiném jazyce i kvůli tinitu nedávám a také koukám spíše na jiné žánry. A spíše kouknu na nějaký film japonštině s titulky, kdy se snažím pochytit slovíčka.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SEJDA: Ono ani nejde o to zbytečné cik cak, ale druhou uličku odshora... prostě tahle cikcak ulička se projde přesně jak? :-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: doporucuji ulicku v Lisabonu, nejenom, ze je pulka cekajicich "high", ale navic na konci te ulicky, v nejtemnejsim koute stoji kontrolor, ktery kazdeho jednoho s "online boarding pass" musi vyzvat "more light".
    Ovsem pokud tam prijdes, kdyz zrovna nic nikam neleti, max nejaky ten let na nejzaosteljsi azorske ostrovy, je to presne jako z tohoto vtipu .. nikde nikdo a 400 metru bludistem pred tebou k chlapikovi, ktery je od tebe asi 10 metru pres mistnost.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SEJDA: no on ten, kdo kreslil tu ulicku musel bejt taky notne "high" - kazdej, kdo nekdy hral nejakej tower defense, to musi videt:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ROLAND: tumas veselou pisnicku:p

    Afroman - Because I Got High (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam