• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    DARKSUN: Moc to žereš.

    Je to prostě pozérský blbeček s ajfonem vs obyč týpek co má rád svou holku bez okolků.

    Jestli do toho někdo potřebuje motat propagandu, Trumpa a bílé heterosexuální muže, tak je nejspíš sám triggered blbeček s ajfonem.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MINERWA: ano, svatek prace taky rad slavim..
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GLOBETROTTER: jo, ale dává růže a srdce, podporuje kapitalistickej svátek, my "normální" slavíme 1.máj
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GLOBETROTTER: jakože to není konzum=obojí je konzum
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SKY_MAX: ne, myslel jsem to tak, že ten hipster nahoře brojí proti kapitalismu, ale sám má ajfoun, zatímco ten dole má jen starou Nokii.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: tak je to propaganda, proto tam logiku nehledej... tu v tom najdou maximalne slusny lidi z brna... a fan klub trumpa, putina a podobnych macho existenci...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DARKSUN: no to jsem myslel, že je právě jako ta vrchní krusta - a že pak je tam nějaká druhá rovina kvůli který to má ty pluska. 32 plusů je fakt hodně.
    Ale stále teda netuším.
    Zvlášť když oslava valentýna bych bral, že je právě ta věc, co "libtards" dělají. A "heterosexualni bilý muž" oslavuje 1. máj nebo tak něco.
    Nechce někdo, kdo tomu dal plusko říct, proč tomu dal plusko a co ho na tom zaujalo?


    GLOBETROTTER: jako že oba konzumují kapitalismus, ale ten horní je sobeckej a je "konzumní ovce", který nedává svý lásce dárky. Zatím co druhý je také "konzumní ovce", ale aspoň to kupuje svý lásce?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: ciste uboha pravicova agitka... nahore ma byt "libtard", dole ma byt spravny pravicovy "pepe"... ciste ubohej politickej hejt "heterosexualniho bileho muze"... nic vic...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MINERWA: není to právě naopak? Ten první se tváří že je proti kapitalistickému konzumu a přitom používá ty nejkonzumejsi konzumy, v jednom případě hipstersky zahalené, kdežto ten normální jede v druhořadém konzumu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKY_MAX: vtip je v tom, jakože to první je strašnej konzum a to druhý jakože není
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SKY_MAX: Přijde mi to jako klasické schéma bohatý skrblík vs. chudý boháč (ve smyslu citové náklonnosti)
    OZYMANDIAS
    OZYMANDIAS --- ---
    KID_MCHUTT: Rozhodně, je však ten bordel úplně FUBAR.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OZYMANDIAS: to zní jako práce v bordelu, mám-li to tak říct :)
    OZYMANDIAS
    OZYMANDIAS --- ---
    Střídají se tak rychle ... a odcházejí tak záhy. Já už se jich ani neptám jak se jmenují a odkud jsou.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DARKSUN: znát jméno a funkci ale furt neznamená poznat obličej, zvlášť na téhle fotce, kde ani na velkým monitoru bych nedala ruku do ohně za to, že to není nějaká ošklivá ženská.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DARKSUN: Ano, to máš pravdu, ale pak jsem to pustil z hlavy :-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GLOBETROTTER: ok... jen to byl nejzminovanejsi ministr, pac ho napred zeman nechtel jmenovat, resilo se to dlouhe tydny....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam