• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: a proč by ten předmět v ruce nemohl zrovna dřímat? Já bych to určitě dělal.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    314CZUSSEK: Snad třímá. Dřímat je spát. Ádu na tebe!
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    314CZUSSEK: Tipoval bych pivo :)
    314CZUSSEK
    314CZUSSEK --- ---
    Brej večír winschuju, semse chtěl enem zeptat, zdalipa náhodou neví někdo co to dřímá jakoby v ruce germánská postavička?
    Díky moc, čau

    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TAP: Ukrajina a logika SPD, že pokud by se Ukrajinci nebránili, nebyla by tam válka..
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SALVATOR: Až do roztrhání těla.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ajo :DD
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SLAMITCH: a Baviš za tři dny praskl...

    Vyloví rybář zlatou rybku...ta nabízí splnit 3 přání, jenže rybář je spokojený, bohatý šťastně rozvedený a má pěknou milenku...chce mít klid na rybách, tak jí jen hodí zpátky a šťastná rybka žvatlá a děkuje mu a chce plnit ty přání, tak jí jen tak na půl huby povídá "neser..."
    A rybka za tři dny praskla...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLAMITCH: Babiš se doslova nemůže vysrat:

    Babiš: Ztratil jsem vědomí, mám částečnou neprůchodnost střev - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ztratil-jsem-vedomi-zavolali-mi-zachranku-popsal-babis-zdravotni-potize-40390240
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MINERWA: ale prd


    SLAMITCH: Babis a jeho problemy s pruchodnosti strev
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SLAMITCH: politik a jeho sliby...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RENDORF: Non binary produkt je binárně rozdělenej na men/women.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NAZARETSKY: ten typos tam ocividne neco vysvetluje rozlobenemu zakaznikovi ( podle toho jak zakaznik gestikuluje rukama) a po te nehode ted druhej utika jako by se stalo neco vazneho.
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAZARETSKY: Majitelka s kamarádkou se obsloužily ve "svý" kuchyni restaurace/fastfoodu a pomocná pracovní síla si právě zajistila vyhazov?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAZARETSKY: Holt dámy zrovna přišly nebo odcházejí a ještě si dávají svačinku na účet zaměstnavatele.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    NELLAS: Že jo? No ale která servírka tam chodí s taškou přes rameno? A ta pani vedle ní se prostě vykecává s kafíčkem/milkshakem v ruce. Druhá varianta je nějaká samobslužná kantýna, ale ty taky vypadaj krapet jinak. Jsem zmaten.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAZARETSKY: To vypadá jako kuchyň v restauraci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam