• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PRAASHEK: "This regime ruled for four years and murdered nearly 2 million of its citizens, " ježisimarja. Díky za vysvětlení a za link.. ale teda je to hrůza
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAZMON: a bude mit uspech, kdyz se vas potomek rozhodne, ze sere na sve pohlavi, protoze zadne prirozene instinkty nepocituje, ze se vysere na svoji rodinu, ktera ho stale tlaci nekam, kam nechce, a bude se SVYMI a ne TVYMI kamarady stastny az do smrti?

    Nedovedu si predstavit nanicovatejsi party, nez "oslavu pohlavi". To uz je fakt lepsi, chlastat protoze je "sobota".
    Tak ti preji, abys dokazal neignorovat sve nejblizssi. Cas ti pripravi nejdu zkousku tve otevrenosti.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    NELLAS: Si piš
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX:
    Never Forget | GQ
    https://www.gq.com/story/cambodia-khmer-rouge-michael-paterniti
    In that first spasm of violence, everyone wearing glasses was killed. Everyone who spoke a foreign language was killed. Everyone with a university education was killed. Word was sent to expats living abroad to come home and join the new Cambodia; when a thousand or so arrived on special flights from Beijing, they were killed. Monks, so revered in Cambodian society and long the voice of conscience there, were killed. Lawyers, doctors, and diplomats were killed. Bureaucrats, soldiers, and policemen, even factory workers (who in the minds of the Khmer Rouge were equivalent to industrialization itself), were killed.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KAZMON: Měla vaše párty úspěch? :))
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Lol
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    GLOBETROTTER: To ze něco neznáš neznamena ze je to stupidní…
    To znamená ze jsi ignorant!
    Není to ryze záležitost spojených státu…
    Navíc je to dost zajimava záležitost zblizujici rodinu kamarády známí i v podstatě sousedy … je to dobra tradice…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    IOM_NUKSO: To je taková americká tradice, ne zcela častá, aby se přátelům sdělilo pohlaví plodu. Udělá se party a vypustí se balonky "příslušné" barvy nebo obdobně barevný ohňostroj. Tak se trefili do růžové planety, aby ukázali, že to bude holka. Jedna ze stupidních amerických tradic, ale nikdy jsem nic takového neviděl, takže buď málo časté nebo omezující se na určité státy nebo regiony:
    Je to kluk! Večírky, které zapálily Kalifornii, mají vlastní mem | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/je-kluk-vecirky-ktere-zapalily-kalifornii-maji-vlastni-mem-8315451
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BOYLER: v 15 mít 47 kilo je docela norma, pokud neměří víc jak 170 cm, jinak vtip je asi v tom, že chtěla napsat Šárku, ale dopadlo to jinak
    odkaz by nebyl?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BOYLER: Fanfan nepochopil, že pro žádost o smazání účtu stačí napsat Nyxovi, tak teď prudí všechny a všude, aby dosáhl svého cíle...
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    FANFAN: každopádně si musíš uvědomit, že já vidim výjevy, ty vaše hejblátka já nemam
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    BOYLER: Jo já myslela, že je řeč o šárce, ale asi o wandě, nevim, umejte, každýho kdo si vo to řekne.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Prosil bych sílu zdejšího klubu…pokud ani Hitler nepomůže, tak nevím,)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: mynarova hospoda v osvetimanech :D
    PECA
    PECA --- ---
    KID_MCHUTT: A vlastně související modrý/rudý posuv
    COMMANDER: Jsem neznal, pobavilo, děkuji :)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    COMMANDER: V klidu, on je ten vtip hlavne stary tak 20 let. Objevi se minimalne jednou do roka, kdyz rodice pujci detem tablety s prihlasenym nyxem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam