• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    nevim, ale zavést retro a utnout tenhle shit-chat tradičním TITS OR GTFO můžeme pořád...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    REFALLENONE: zato tobě smysl diskuze evidentně neuniká
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ale taky je samozřejmě možný, že se pletu, ta blbka to vidí, a smysl diskuze ji uniká přímo před očima
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    REFALLENONE: víš prd, a to taky všechno vysvětluje, tvůj komentář má asi stejnou váhu, jakobych napsala: "REFALLENONE má malýho křivýho čuráka, proto se snaží dokázat nemožné"
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MlNERWA už má v double ignore tolik lidí, že většinu příspěvků nevidí a proto jí obsah diskuzí uniká doslova mezi řádky.
    To vysvětluje hodně. Ne-li všechno.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    1*
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    minerwa se snaží vysvětlit tříkrát vysvětlený vtip, ale je za čuráka
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    minerwa se snaží vysvětlit tříkrát vysvětlený vtip, ale *doplňte chybějící text*
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKY_MAX: Smith se zástává své ženy, ale na předávání cen se to nedělá, takže je Smith za čuráka, stejně jako Putin chce denacifikovat Ukrajinu, ale je za čuráka
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: vidí stejně blbě jako jinde, ale bojí se to přiznat
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ATUARFIK: na "večírky s odhalováním pohlaví" se chodí hojně - jen "večírky s odhalováním pohlaví dětí" jsou na nás moc dekadentní.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GREATDRAKE: V Čechách se to bohužel neujalo, protože lidé kdovíproč na "večírek s odhalováním pohlaví" odmítají chodit. :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KAZMON: neznam to a je to stupidni.. pripomina mi to tebe
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: autor urcite mimon neni, osbne jsem nemel vubec zadny problem pochopit o koho jde, na co to odkazuje a jaky to ma vyznam... bojim, ze chyba bude na strane prijimace ne vysilace...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: tak ze zájmu, mají teď nějakou odchylku v kvalitě zraku / počtu zrakových poruch oproti předchozímu stavu / světovému standardu?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    NJAL: to mě na tom mate nejvíc! Původně jsem totiž myslel že putin dává facku obamovi, kterej je akorát nějakej víc kudrnatej.. pak jsem se pousmál nad mým nevědomým racismem :D a následně zjistil, že teda vůbec nechápu proč putin dává facku chrisovi rockovi
    děkuju všem za snahu, beru teda vysvětlení, že rusko říká, že chce mír ale dělá opak a dál útočí a že autor je tak trochu mimoň
    NJAL
    NJAL --- ---
    PRAASHEK: A navic UA/Zelensky porad vypada jako Chris Rock.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: to, ze rusko na oko vypravi "pojdme jednat" a pritom dal utoci...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: má to být jak píše CEAR, nicméně autor bude asi kretén, protože personifikovat Ukrajinu a Putina do těchto postav je úplně mimo, protože události a vztahy, které symbolizují na sebe žádný normální člověk s méně než jedním a půl promile alkoholu (či ekvivalentem jiných psychoaktivních látek) nemůže naroubovat.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SKY_MAX: Já to chápu tak, že rusové vždycky tvrdí, že jsou pro mír/ustupují/nechtějí stupňovat násilí a zároveň provedou útok. Tenhle obrázek má takový zjevný a častý protimluv zjednodušeně vyjadřovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam