• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Hele, nezlob se na mě, ale jaké následky bude ruský zmrd mít z toho, že se to dítě narodí? Bude platit alimenty? Bude spytovat svědomí? Fakt si nedovedu představit, jak narození toho dítěte způsobí, že násilník ponese následky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MATHES: a že tím, že půjde na potrat, dovolí, aby to tomu ruskýmu zmrdovi prošlo bez následků.

    musím říct, že tenhle vtip jsem nepochopila, ale asi není třeba ho vysvětlovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    hnuti pro zivot - takova fajn parta, ktera vysvetli znasilneni holce v ocekvani, ze si to dite musi nechat, protoze jinak je to vrazda.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SUCZKER:
    Pepřáky a houkadla. Hnutí Pro život navrhuje pomáhat znásilněným Ukrajinkám prevencí – A2larm
    https://a2larm.cz/2022/04/pepraky-a-houkadla-hnuti-pro-zivot-navrhuje-pomahat-znasilnenym-ukrajinkam-prevenci/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [HASH @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // -- // i DEUS VULT!!!!1]

    Ten termín "houkadla a pepřáky" je z nějakýho kurzu sebeobrany pro bydlenky? Nebo odkud se to vzalo?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: jako první co mě napadlo, že jde o party uchylu co mají potřebu se odhalovat.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SCHWAB: Jsou to záběry těsně po "The Slappening" na Oskarech. jedinej Ryan Gosling z toho má srandu :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SCHWAB: imho reakce na facku ted na oskarech?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BELIEVER: ale defakto to je

    ARAON
    ARAON
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ARAON: Ajo, mě na to nepasovala yomaha yomaso a pak už jsem to vzdal :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    BELIEVER: Never gonna give you up…
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: Eminem(asi) skládá text, počáteční fáze.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    QWWERTY: tak to jsem asi nechtěla vědět...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    QWWERTY: tak tenhle shit mi unikl teda
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    QWWERTY: nechapu, pritom se staci postavit o 10 metru dal a mit krasne osli usi :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PRAASHEK, SLAMITCH: na popularnejsi graffitti se stoji klidne i hodina fronta, nez se tam kazda blbka vyfoti na instagram, viz
    I work in the part of Nashville that features the infamous ‘Wings’. Today was the worst line I’ve ever seen : Instagramreality
    https://www.reddit.com/r/Instagramreality/comments/bctqa5/i_work_in_the_part_of_nashville_that_features_the/

    ale jinak je toho vsude kybl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam