• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    STETKINS
    STETKINS --- ---
    NEVADA_:
    GILHAD:
    Jo minový pole :-D Já jsem si jako říkal, proč by Finové měli dávat lednice doprostřed nějakých důlních polí....
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    STETKINS: Obecně "se ví", že rusáci na Ukrajině kradou lednice (a další věci). Finsko ještě ve válce s Ruskem není, ale může mít pocit, že je další na řadě. Finsko u svých hranic s Ruskem nahromadilo lednice. Uprostřed minového pole. TUDÍŽ až tam vtrhnou rusáci, samozřejmě nejdřív půjdou pro ty lednice a miny ve vyhubí. Jak prosté, leč jak účinné ...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    STETKINS: Ruští vojáci na Ukrajině ve velkém kradli domácí spotřebiče a posílali je domů. Finsko se v reakci na invazi rozhodlo požádat o vstup do NATO a Rusko opět vyhrožuje odvetou.
    STETKINS
    STETKINS --- ---
    SANTAL: ???
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    ROBIN_SNNS: Kdyz primhouris uši, tak je to v tom slyšet

    Outkast - Ms. Jackson (Official HD Video)
    https://youtu.be/MYxAiK6VnXw
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    "I'm sorry Ms. Jackson (oh), I am for real
    Never meant to make your daughter cry
    I apologize a trillion times
    I'm sorry Ms. Jackson (oh), I am for real
    Never meant to make your daughter cry
    I apologize a trillion times"
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROBIN_SNNS: Text refrenu pisnicky Ms. Jackson:
    OutKast – Ms. Jackson Lyrics | Genius Lyrics
    https://genius.com/Outkast-ms-jackson-lyrics

    Outkast - Ms. Jackson (Official HD Video)
    https://youtu.be/MYxAiK6VnXw?t=30
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FIONOR: Obávám se, že si skočil sleeplessovi na jeho metahumor
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TILIO: ono je tam těch rozměrů víc. Ten druhej týpek je natěšenej na misi a hned na začátku si uvědomí "i am in danger". Zároveň je jasný, že i když nedojde k žádný sebevražedný misi, bude to dost úmorná ponorková nemoc, protože poslouchat několik měsíců člověka v depresích moc nechceš.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SLEEPLESS8: já myslel, že si svazuje vlasy, aby mu nepřekážely, až bude provádět orální sex (protože pro některé muže je večeře se ženou platba za následný sex nebo alespoň blowjob)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALCATOR: no ale u imho lol jsem aspon vecel co to znamena. "L + ratio." ze mne dela toho oldfag fotra, sigh
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: Ani nie :-( ale ja Ti celkom fandím.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VON_GILOTINE:

    Je to vlastně jen další variace na tohle:

    Syn: "Tati, ty už jseš fakt na tom internetu totálně závislej, proboha, zkus to vypnout a chovat se normálně!"
    Otec: "Imho lol!"
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: kdyz plati ona, stava se z neho holka -> dela si culik
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TILIO: když tvůj kolega hned na začátku mise dá najevo sebevražedné sklony
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Hej. A ešte dobrý pravopis.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    VON_GILOTINE: take this L znamena neco jako ses loser, take this loss
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    VON_GILOTINE: [SLAMITCH @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!] IMHO že ten týpek je v terminálním stavu závislosti na internetu a už nevnímá fyzické okolí, ale těm detailům taky nerozumím a maje pocit, že to není zas až tak třeskuté vtipné jsem dál nepátral. (Já bych si pod "terminally online" teda spíč představil chláka, který se někam připojuje terminálem a nechal ho tam provádět nějaký klasický handshake pro nějaký typický terminál ... a asi by mluvil bílým neproporciálním písmem na černém pozadí ...)
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    SHEALA: No zhruba že ten pán není moc přitažlivá. Není to vtipné vůbec.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    DOCKINEZ: to je appka kde hádaš slová.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam