• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ALEA: jen poupravím jednu drobnost, že vlani je slovensky vloni - neni to o tom, že by se to tak dalo číst - jedná se o slovenský vtip
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    ALEA: Nu, to je jako s počasím v Oslu
    ALEA
    ALEA --- ---
    NELLAS: Kdy jsi zjistil, že tě přitahují zvířata?
    Odpověď se dá číst jako "vloni" - minulý rok, stejně jako "v lani" - když zrovna měl jisté partie v samici jelenovitého zvířete a došlo k prozření.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    QWWERTY: Dáááma!!! To bude ono. Dik. Hneď sa mi bude v robote lepšie spať.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    nie je to vtip ale asi mi tiez unika pointa.

    [BASSQUIAT @ Ahoi und Bumtraart]
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FANFAN: Sleva 100%
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: tak dik ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: to poznam, z onlune Schulungen. Ale preco 20 rokov. To je ten vtip????
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Práčku?

    STETKINS
    STETKINS --- ---
    NEVADA_:
    GILHAD:
    Jo minový pole :-D Já jsem si jako říkal, proč by Finové měli dávat lednice doprostřed nějakých důlních polí....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Případně... The 20-20-20 rule says that after spending 20 minutes on the computer, a person should spend 20 seconds looking at an object 20 feet away.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Původní verze: The 20-20-20 rule can help your eyes refocus and rest. Look at something 20 feet away, for 20 seconds, every 20 minutes. Rest for 15 minutes. After 2 hours of continuous screen use, rest your eyes for 15 minutes.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Finský humor má svá specifika :D
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    STETKINS: Obecně "se ví", že rusáci na Ukrajině kradou lednice (a další věci). Finsko ještě ve válce s Ruskem není, ale může mít pocit, že je další na řadě. Finsko u svých hranic s Ruskem nahromadilo lednice. Uprostřed minového pole. TUDÍŽ až tam vtrhnou rusáci, samozřejmě nejdřív půjdou pro ty lednice a miny ve vyhubí. Jak prosté, leč jak účinné ...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    STETKINS: Ruští vojáci na Ukrajině ve velkém kradli domácí spotřebiče a posílali je domů. Finsko se v reakci na invazi rozhodlo požádat o vstup do NATO a Rusko opět vyhrožuje odvetou.
    STETKINS
    STETKINS --- ---
    SANTAL: ???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam