• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GANDHI:
    GILHAD: aha tu zmenu prekladu na oblouk jsem si nevsiml, dik.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PALEONTOLOG: hroutí se jim hrad, povolají arcimága a ten to kouzlem zachrání, lid nadšeně skanduje.
    Díky nepřeložitelné jazykové hříčce ovšem ARCHmage lze chápat jako obloukového mága a taky místo původně obdélníkové brány tam po jeho kouzle je najednou brána klenutá (arch).
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PALEONTOLOG: arch- zanmena nejan arci ale i oblouk
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    twl kde je prevraceny, kdyz ho clovek potrebuje ?
    je suis prevraceny

    co je na tomhle vtipnyho, plz ?

    [SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SLEEPLESS8: jeziiis, no diky
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    PHOBOS99: a cenu si udávají sami...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PHOBOS99: dekuji dekuji to jiz dava vetsi smysl. jeste lepsi letadlo nez standardni crypta. hahaha
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VON_GILOTINE: ono jde konkrétně o to xixoio, u kterého je očekávání, že tim akorát nalejes prachy, které už neuvidíš, jistému vavrovi. Fiktivně vyděláš ranec, protože cena xixoio roste do nebes, jenže ty tokeny nějak nejde prodat
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mmjo, jsem asi myslel, ze je to nejak sofistikovanejsi.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Imo jde o tý dvě možnosti koupit tokeny/koupit tokeny
    JON
    JON --- ---
    UNTOY: plus je teda imho k posrani vtipny, ze cela ta jaderna cast elektrarny slouzi jen k ohrivani vody - pan Watt musi brecet smichy pokazde, kdyz si v hrobe trochu zarotuje.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SUCZKER: to je skutecny princip toho, jak jaderna elektrarna funguje. Stavi to teda na hlavu klasicky Troll Physics meme, ktery nedavaji smysl a ten skutecny trolling je v tom, ze te to nuti premyslet co je na tom vtipneho i kdyz to vidis treba potreti.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Kde je LoLek schovany v tomhle?

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // i DEUS VULT!!!!1]

    uz vidim asi po treti a furt nevim, cemu se mam smat... Ď
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    [SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    - tady mi trvalo pul dne, nez jsem si vzpomnel, ze to byvaly vlastne gumy na gumovani, ktery ten napis vzdycky jenom rozmazaly!
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    SHEALA: IMHO spíše rodič lže dítěti o tom, že doma dostane zmrzlinu, ale fstukečnosti dítě dostane doma facku za to, že dělá na veřejnosti ostudu
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SHEALA: "Ice cream", vs "I scream".
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: místo ledového krému dostane flákanec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam