• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DA_NIELA: convenience znamena i toaleta, ne jenom pohodli. Takze je to zatocene jako takove to idealizovane hovno.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DA_NIELA: rozmotané Chile je takové nepraktické. Víc bych v tom nehledala.

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AXTHEB: super názor!

    já propaguju heslo "každý pátek státní svátek"m tohle tomu dává další rozměr :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    HNILOB: Ti pouzivaji jine smysly, preci...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HNILOB: (cti nevidomých)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    A jak je to u slepcu?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: If you immediately know the candlelight is fire, then the ass was burned a long time ago. :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TERRANCE: Malej patek taky patek
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    AXTHEB: A jo... No vymlouvat se na pátek nemůžu, protože jsem to postnul ve čtvrtek :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TERRANCE: Jestli potrebujes 4, tak tak potrebujes i 3, bez toho se to neobejde :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TERRANCE: to klidně můžeš, mu je to stejně u prdele
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    BLACKHEAD: Jasně, už chápu co tím chtěl Konfucius říct.... Já se točil na tom, že když provedu N pokusu a nestačí to, tak je potřeba provést N+M pokusů. A ne N+1. Ale to už to zbytečné pitvám. A Adolfa nebudu v Argentině otravovat s reklamací.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERRANCE: Neuniká ti nic. 1. znamená, že +1 si zjistil že +1 už nebyl potřeba
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    TERRANCE: No a prave pri N pokusech, ktery jsou treba, stale jeste potrebujes ten N+1 na to overeni...
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // i DEUS VULT!!!!1]

    Něco mi asi uniká. Druhá část je celkem jasná. Když se řídím pravidlem "utírej, dokud vidíš hnědou" tak na to, abych věděl, že je potřeba N pokusu jich musím provést N+1. Ale ta první část? To mi nevychádza.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOLFZOV: nestalo
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Uz se vam nekdy stalo, ze jste tady chteli linknout vtip co nechapete a pri popisovani toho co na tom nechapete, vam to cele doslo ? :D
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    QWWERTY: pravda, uz sa mi po napisani nechcelo overovat, ci mam vsetko v cajku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam