• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CEAR: nebo je partner nebinární, nebo já nevím jak to mají ještěrky, jestli nemění pohlaví jak rybičky. Je mi jasná taky jenom ta kočičí část.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CEAR: víš, že je normální (pra)kočku zabít, když seš dinosaurus? vtip je v tom, že se o ní chce starat a ten druhej našel konečně spřízněnou duši
    ještě chvíli v klidu vydržím
    CEAR
    CEAR --- ---
    MINERWA: Hele klid, kočičí část chápu, kočku doma mám. Jasný mi není ten zbytek….
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CEAR:
    PRAASHEK:
    omg, kdybyste zaměnili kočku za kokain, a petting za konsum, určitě to pochopíte
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CEAR: tak on to neměl být vyloženě vtip, je to prostě comic strip - ale stejně si tou pointou/zamýšleným úmyslem autora nejsem jistý. Podle reakcí zde to asi není stoprocentně jasné nikomu.
    CEAR
    CEAR --- ---
    MINERWA: Aha, takže tedy ta pointa je v tom, že je to pro něj ideální partner, ať už je jakéhokoliv pohlaví, (tím si očividně není pořád jistý) protože má rád/a/o kočky…. Seems legit, záchvaty smíchu se neobjevily (já vím, záhlaví), ale alespoň zmizel ten iritující pocit totálního nepochopení. Díky!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CEAR: "They are the one who helped me" doesn't make sense. We use "they" when referring to one person if we don't know that person's sex.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SHEALA: Ok, ale proč je ten poslední panel v množném čísle?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: což o to, kočky já rád, k smrti rád, ale potřebuju prostě vypitvat ten comic strip abych se dostal pod kůži a pero tvůrce.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PRAASHEK: ne, jestli bude chtít pohladit, nebo ignorovat. Kdyby ještěrky lovily kočky, kočka se nenechala tyhle ještěrky takle přiblížit. TEda pokud není nějaká marodná, nemá vzteklinu nebo tak něco.

    Pokud prostě nejseš kočkař, tak to zákonitě pujde mimo tebe no...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aha, takže jde o to, že v první chvíli napjatě čeká, jestli ji bude chtít ulovit, nebo pohladit..? to je teda slabota.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PRAASHEK:imho si není jistej, jestli si nějak lidsky sednou. Teda, ještěrsky. A oba milují kočky. Všichni lidi na internetu milují kočky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jde o to, že si není jistý pohlavím a dík té touze pohladit kočku se to vyjasnilo?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    SEJDA: Public convenience znamená veřejné toalety, to IMO není totéž jako cos napsal. Tenhle význam bych tam taky nehledal...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DA_NIELA: convenience znamena i toaleta, ne jenom pohodli. Takze je to zatocene jako takove to idealizovane hovno.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DA_NIELA: rozmotané Chile je takové nepraktické. Víc bych v tom nehledala.

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AXTHEB: super názor!

    já propaguju heslo "každý pátek státní svátek"m tohle tomu dává další rozměr :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    HNILOB: Ti pouzivaji jine smysly, preci...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HNILOB: (cti nevidomých)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    A jak je to u slepcu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam