• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ARAON: No, snad se jednou objeví boti, který ten AI slovní průjem budou číst, a nebude to nezaplavovat lidský diskuze :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    Casem se tu urcite objevi nejaky bot, ktery ty vtipy bude vysvetlovat za nas.
    https://twitter.com/dmvaldman/status/1636180222759563264
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    su piča století
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    GANDHI: Supr, díci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GANDHI: Prdíci :P
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    coze jste?:p
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAGNAROK: Su prdík.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    RAGNAROK: “Su prdík.”
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Díky, to je přesně ono :)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    COOLER: No jenže ona taky VŠE není jedna fakulta. A když porovnáš třeba matematiku, která je na VŠE třeba s matematikou na ČVUT nebo MFF, tak je to prostě vtipný.
    Osobně mám zkušenost s informatickou fakultou na VŠE, protože jsem kdysi dávno kamarádům pomáhal s ročníkovým programem. Ročníkový program měl zhruba rozsah a obtížnost jako na MFF jeden úkol ze cvičení, a zadání bylo naprosto stejné pro 200 studentů několik let po sobě.

    Jinak sám znám lidi, co studovali zároveň MFF a VŠE a neměli s tím moc problém.
    Ale uznávám, že na VŠE jsou i těžší fakulty i těžší předměty - zpravidla to ale není to, co se potkává v prvních letech.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Někde jsem potkal (a bohužel neuložil) obrázek, že předávání cen Oskara je fake, protože tam hrajou profesionální herci
    Netuší někdo, kde je?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    COOLER:
    jsem parkrat byl na prednaskach jeste na gymplu a videl par pisemek prislo mi to docela jako joke. ale to se muze zdat vetsinou vsechno dokvad ten objem neleze usima.
    COOLER
    COOLER --- ---
    Mně se líbí, jak tu školu posuzují ti, co jí neabsolvovali :)

    Tenhle vtip koluje už asi 30 let. Tehdy mi ho kamarád z ČVUT říkal. Tak se rozhodl, že na ČVUT skončí a udělá si ten gympl na VŠE. Po roce mi říkal: Já byl takovej čůrák. Debilní vtip a krutej omyl :D To bych rád podotkl, že tehdy přijímačkami prošlo tak 10% uchazečů. Dneska je situace celýho vysokýho školství někde úplně jinde a inflace zbytečnejch titulů je nezastavitelná.
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: OK v tom případě prý platí, že nejtezsi na VSE jsou vstupní dveře do staré budovy.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: gymnazia? neprehanej.
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Titul nejtezsiho gymnázia v republice jiste nemají je tak pro ni za nic.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: OLOL - a jaké "dobré jméno školy" máte na mysli, paní Müllerová? :))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KID_MCHUTT: spíš měl charáč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam