• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ILTU
    ILTU --- ---
    SARGO: Ajo, ta ruka, co kreslí čárku, je zelená! ;-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SARGO: ale kde je ten patej alien???
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLECH: Dítka převlečená za emzáky - bod pro emzáky :-)
    (Taky mi trvalo, než mi došlo, že je to v těch dětech, a ne v dění na stromě :-D)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RENDORF: Potřebuju půjčit (peníze) do patnáctého (v měsíci, kdy chodí výplata).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: kupuje si letenku do ruska
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    RENDORF: Když zjistil, že roštěnka chce jenom prachy, tak si radši vypnul sítě.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENDORF: Odpojil se. Promin, nemel jsem signal.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [SLANINKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    Jenom se odpojil od sítě, nebo to znamená něco jako "pošli kozy"?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    IOM_NUKSO: to lidi fakt delaji :D
    German climate protester glues hand to street
    https://www.youtube.com/watch?v=4XvRKhITL_g
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: taky jsem si, nevím proč, při prvním čtení myslel, že jde o Galaxii. Naštěstí mi to při druhém pomalejším čtení došlo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LEON_KOWALSKI: Věř, nejsi v tom sám - bylo to to nejdelší počítání do dvou pro všechny, kterým jsem to poslala. :-D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    QUIP: doprdele, já měl hlavě Galaxii si místo Sluneční soustavy, proto mi to nedávalo smysl! Díky, příště si poposkočím, abych si nestál na vedení
    QUIP
    QUIP --- ---
    LEON_KOWALSKI: H2O = 2 atomy vodiku; Slunecni soustava ma jedinou hvezdu = 1 Slunce.
    2 > 1
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SIRIEN: + posledni slide je reference na
    Mummified alien corpses presented in Mexican parliament are not alien at all - ABC News
    https://www.abc.net.au/news/science/2023-09-14/mexico-mummified-alien-corpses-debunked/102854310
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ILTU: machroval jak je ready na 24h šukačku a vyšukala ho dosucha, chudinka brečí, protože maminka bude nakonec stejně bez líhňátek
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    TERRANCE: To je o dost lepší, dík.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    GILHAD: Á maňásek, to mne nenapadlo. Tím se alespoň vysvětlila ta obří ruka. Že se zasměju jsem stejně nečekal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam