• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ILTU
    ILTU --- ---
    PRAASHEK: Jo, to bude ono. Na krabici se píše, že uvnitř je pravej prsten, tak musej objet všechny, kdo maj tu krabici.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, jezdí po všech domácnostech, kde si lidi dávají tyhle cereálie a berou všechny ty prsteny
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALEA: Ha. To by mohlo být ono!
    ALEA
    ALEA --- ---
    ARAON: možná naznačují, že si stejné cereálie koupilo ještě půl města a nemůžou se zdržovat na jednom místě?
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ARAON: Asi uz chtej mit hotovy questy
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: Nojo. Jenomže k tomu mi vůbec nesedí ti dva netrpěliví ve dveřích.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Já to vidím tak, že chlápek dostal prsten, nazgůli si pro něj jedou, nazgůli si pro něj dojeli, chlápka píchli a teď mu ten prsten berou. Nazgůlům se osoba s prstenem jeví naopak jasněji a pro čtenáře to autor může namalovat jak chce, teda i viditelně.
    Vtip je v tom, že prsten byl pravý, ale tudíž i nazgůlové a chlápek to podcenil a dojel na to.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Ja jsem dneska po ranu asi nejakej natvrdlej, ale ja to nechapu. Na co ten Nzagul ceka? A to meri tep, nebo jen kouka na ten prsten a je prekvapenej, ze dotycnej neni nevidietelnej, ergo to neni ten pravy prsten, ale jak potom dotycneho nasli... nebo... jsem zmaten.
    [SUNBEAM @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!]
    ILTU
    ILTU --- ---
    GLADILAF: Doufala jsem, že jsem to nepochopila!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ILTU: uvnitř je schovaný Hitler
    ARAON
    ARAON --- ---
    ILTU: Fleshlight
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ILTU: Jakoze takova ta umela kunda
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: hahah - nope:p obavam se, ze v tom pripade by te pouze hral pocit, ze ti neprisijou podvod, ale nijak to nezaklada opravnenost pozadavku, aby ti nekdo neco vyplacel
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: Celý koncept filmů The Purge je naprosto nesmyslný. Každému jen trochu soudnému člověku je jasné, že nejlepší zločin, který bys měl spáchat, je podat nesprávné daňové přiznání, ve kterém požádáš o vratku X miliard dolarů na přeplacených daních. Jsem si dost jistý, že výsledek takového trestného činu by ti "ulevil nahromaděnou agresivitu" výrazně lépe, než to, že beztrestně odkrágluješ svého otravného souseda :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    je to dost nelogický, jestli je dovoleno vraždit a stát ve frontě
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DA_NIELA: Premisa filmu The Purge (čistka, film vyšel v češtině jako Očista) spočívá v tom, že jednu noc v roce je všechno dovoleno. Krádeže, loupeže, i vraždy... Na Elona by se zřejmě stála fronta.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NJAL: Tam uz nejpis budou clanky o tom, jak se lisa k Ivance a kamaradi s Epsteinem. To by bylo noseni sov do Aten.
    ARAON
    ARAON --- ---
    NJAL: Mam udelat podobnou kolaz s Trumpem? Ja jen, ze prezidenti pusinkujici deticky, patri tak nejak ke koloritu jakekoliv volebni kampane...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam