• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: ehm, nedík :)

    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    FRK_R23:
    MAKROUSEK: Uh, děkuji. Díky vám jsem konečně pochopil i "Is this loss?" meme.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SAJAGI: Tvůj meme skill je směšně nízký!

    Loss | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/loss
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GROBENIUS: Díky za upřesnění - jj, tahle reference je tam určitě (nenapadlo mě ji zmiňovat).
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ILTU: možná jde o aktualizaci "Ježíš vyhání obchodníky z chrámu" pro současné poměry
    ARAON
    ARAON --- ---
    REFALLENONE: Nutno dodat, ze to neni cele. I kdyz zbyvajici policka nijak na vtipnosti nepridavaji.

    ILTU
    ILTU --- ---
    ATUARFIK: Děkuji, jsem ráda, že mě tahle zpráva minula :-(
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ILTU: Autor naznačuje, že nabádat Ukrajinu k vyvěšení bílé vlajky není moc křesťanské. Možná je tam ještě nějaká další vrstva, že Ježíš je podobný někomu konkrétnímu a pánové vzadu jsou taky někdo identifikovatelní, ale to už bude muset vysvětlit někdo jiný.
    Měli by mít odvahu vyvěsit bílou vlajku, řekl papež o Ukrajině - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-meli-by-mit-odvahu-vyvesit-bilou-vlajku-rekl-papez-o-ukrajine-247458
    ILTU
    ILTU --- ---
    REFALLENONE: Jako tři samostatné stripy to fakt funguje výrazně líp :-)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    REFALLENONE: a kdo je housenka? Svářeč, buldozer nebo autobus? Teď tomu rozumím ještě míň.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GILHAD: Nevím, jestlis někdy kšeftoval s housenkama, protože je to dost výstižný.

    Taky je to z Gunshow comic od KC Greena, absurdita jest jeho mízou. Co je vtipnýho na tomhle? Zhruba to samý, jen se s tím všichni trochu líp identifikujeme.


    VON_GILOTINE: Navíc jsou tři vtipy v jednom, každý řádek končí punchlinou. Zvlášť dávají větší smysl než pohromadě.
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    VON_GILOTINE: malo to atmosku, mas moj palecek
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Prislo mi to prijemne absurdni, odpusteji mi
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    GILHAD: a pak to jeste repostoval VON GILOTINE, ale tezko rict, proc
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HARVIE: Červ ti zaplatí minibankovkou za to že ho budeš mít v puse - hahaha
    A navíc má pistoli a za tvýma zubama se schovává, jako za pytlema písku, nebo jinýma hradbama - hahaha, to se asi chystá na přestřelku a ty mu budeš dělat živý štít ... hahaha
    Mě to teda přijde jen blbé, nikoli vtipné, ale autor to zřejmě víděl jinak a tak to zveřejnil a tak to tady máme ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLECH: tricek jak si jednoduse zamichat kafe... akorat, ze vubec.
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam