• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    PALEONTOLOG: the art
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PATISLAV: diky, kdybys to nerek, tak sem to neuvidel
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PATISLAV: its a art
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    lol, tak teď když jsem najel na náhled toho odkazu, tak jsem si sám odpověděl...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    [APIN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Nějak tam nic nevidím, kromě toho, že to vypadá jako AI generated. Ale skoro 50 plusů? Asi mi něco uniká.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    HAR4NT: Ta "Tarja z Nightwish" mi přijde strašně vtipná. To už je nějakých 20 let, co jí z Nightwish vyhodili, ne?
    FROSTICZ
    FROSTICZ --- ---
    Vtipne mi to ani neprijde.

    Je bubak/strasidlo, ze se rodi malo deti.
    Ale ve skutecnosti (odkryta pravda je, ze) se jen rodi malo bilych deti. Celkovy pocet lidstva porad roste.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    NELLAS: jak jako "zkus a dej vedet"? To sis me asi s nekym spletla.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAR4NT: aha, tohle, jasně, díky.

    Nicméně NELLAS má taky pravdu, ta druhá je Allisa z Arch Enemy (máš to za ní i napsaný).
    Tarja by ani nedávala moc smysl, nevím o tom že by se kdykoliv jen přiblížila growlingu. Zato Allisa je vyhlášeně hardcore.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: nn, urcite je to Katy Perry, mam nad posteli jeji plakaty
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Mé google-fu tvrdí, že se jedná o Allisu White-Gluz z Arch Enemy.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SIRIEN:nahore Katy Perry, dole zpevacka z Nightwish Tarja
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    00KUBAT: Domnívám se, že ten text pak vidí obě strany. Teda nezkoušela jsem někoho blokovat jen abych si to vyzkoušela, ale zkus a dej vědět.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    00KUBAT: dik, presne proto mi to nedochazelo a nemohlo docvaknout a jsem rad ze sem nebyl sam.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY:
    MCKIDNEY: sorry mate, ale jako obvykle se ve tvých vyjádřeních ztrácím. Tím "staged" jsem měl na mysli, že to je prostě "nahrané" - tedy nejedná se o autentický screenshot přirozené konverzace, kdy jeden člověk vypekl druhého.

    Tvůj následný rozbor vyžaduje nějakou třetí osobu (nebo tebe samotného), která by to přepsala do srozumitelného hávu i pro nás obyčejné sprosté lidi kurva.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Proto dva lide zbytecne vysvetlovali koncept, protoze OP nevidel tu stage. Znal obecny koncept a vtip nechapal - proto doplnuji celou stage :)

    PS: Slovo je nevhodne, ale prijde mi vtipne nevsimnout si staged vs stage pro takovy vtip. Jsem sucker pro dad jokes.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: Staged as in performed to create a impression? Mas pravdu to je pak uplne jedno k obsahu :) Prave protoze je to staged, tak ti muzu popsat o co jde. V opravdovem svete nepises DM pro pblukium.

    ta stage je ten vtip - cely koncept knock knock joke je dojem co vytvoris na druheho cloveka a pak otocis. tady ten druhy clovek jsi porad ty skrze prave tu stage. Jinak by to byla uboha nahravka toho jak nekdo rika vtip nekomu jinemu, ktery je zvykly na to byt zablokovan. Haha...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam