• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud to má 4 panely, nejspíš to je Loss.

    Pokud se po vysvětlení nesměješ, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, di si stěžovat k původnímu zdroji.

    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a tobě se nezdá vtipný, věř, že tvoje problémy s tvým smyslem pro humor jsou tvůj problém, nikoliv problém lidí, kteří ti vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NELLAS: A já, že je to narážka na Mengeleho a jeho setkání s dospělým synem, který si do té doby myslel, že je to strýc.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Teda... je to trošku krvavější, pardon za menší zmatení, dotyčný vážně pohrdá podlidmi ze Země a bere je maximálně jako otroky.
    Zápletka toho seriálu se točí kolem toho, že svému synovi vysvětluje, že obyčejní lidi nemají na rozdíl od nich žádnou cenu.

    Invincible 1x08 Opening Scene. Mark and Omni ManVoice "We need to talk"
    https://youtu.be/nMETQ-tz-XI?si=CYbGBORBHRvdwFvH
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    A VY BYSTE MĚLY TAKY, DĚTI.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    takže tomu jdu dát plus.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: bomba, takhle to dává skvělý smysl
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Tenhle pán je superhrdina z jiné planety a vysvětlí svému synovi, že je taky nadčlověk. Pokud si vzpomínám správně.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: no to sice vím, ale nic mi to k tomu nepřidává :) ten seriál neznám, tohoto pána znám jenom z podobných taškařic, jako to níže
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: To je postava a scéna ze seriálu Invincible.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD:
    KOZINA: to bude tuším originální humor přímo toho, co to postl a tudíž netřeba pitvat, radno ignorovat
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //teda jako dost mi nedochází, proč se píše o blond a týpek je na hlavě šedočerný a má červené oči
    PRAASHEK:
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KOZINA: Asi že jedna hypopetická osoba říká o technice starší, než jsou děrné pásky, že se neujme? Nevím, mě to moc vtipné nepřijde ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    wtf, argentina, blond, hitler, jako mlhavě bych tam něco dosadil, ale asi to nebude vono. takže co jako?

    [QWWERTY @ Nové Internetové Humory // Tito a Tiso Inside! // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1]

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ztratil se originalni vtip, ale porad je ridi hormony :D (whore moan pro ty co se smejou prelozenemu)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KOMPAS: Pointa se ztratila tím, že se to přeložilo do slovenštiny... Vtip zmizel
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    [ASNEK @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]

    Znám anglický originál níže, jenže jeho pointa se při překladu do češtiny úplně ztratí. Tak co je na tom českém textu vtipné?

    What’s the difference between a vitamin and a hormone?
    You can’t hear a vitamin.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tvl no.. ee. ok.
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    VON_GILOTINE: "symbol 7 zapadl" je posledni vec pred tim, nez se "aktivuje" hvezdna brana a propoji se s jinou branou, na jine planete. V ten moment se na par okamziku pred branou vytvori vodni "vir" (neni to vir, nevim jak to pojmenovat) ktery vypari vse, co mu stoji v ceste

    vtip spociva v tom ze si posadka ze startreku spletla svoji dokovaci stanici s hvezdnou branou
    FREELA
    FREELA --- ---
    IOM_NUKSO: chybi ti kontext a slovaka se smyslem pro humor to neurazi. Pokud jeho humor nekonci u sandalu v Tatrach.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    IOM_NUKSO: to je ze seriálu Lajna, a zrovna se hraje mistrovství v hokeji 2025 a Slovensko už tam nehraje, skončilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam