• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    POMPO
    POMPO --- ---
    ALESH:
    je to 17-40.
    no 200 treba je zbytecnej luxus. ale nechtel sem mazly lidi. takze tak 60 aspon to fakt asi chce.
    ALESH
    ALESH --- ---
    vsechno je to foceny na ohnisko kolem 30 ...na to je 1/200 zbytecnej luxus :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    MHUNDAK: i když na to je omžná lepší dát delší čas... jako iso je u mě až poslední varianta.
    POMPO
    POMPO --- ---
    ALESH: koukam. holt zacatecnik a bez autoiso v mirne podnapilem stavu.:D
    ALESH
    ALESH --- ---
    POMPO: no mas to iso 400 i u venkovnich fotek...
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    POMPO: Aha, tak to bych si asi netroufnul, a jako to šlo? Já by za 430 docela rád, docela rychle nabíjela coź se i hodilo...
    POMPO
    POMPO --- ---
    MHUNDAK:
    ja to jel na zabudovanej blesk. 430 me dorazil bohuzel v pondeli po akci.
    MHUNDAK
    MHUNDAK --- ---
    taky jsem na svatbě pouźíval besk a iso 400-800 a důvodem bylo že jsem nechtěl aby to vypadalo jako když jsou v tmavý jeskyni a dalˇ´si je že déle drží také batt. v blesku
    VASAX
    VASAX --- ---
    ALESH: A co když chceš taky trochu pozadí? :-)
    POMPO
    POMPO --- ---
    ALESH: u nekterejch se me zdalo, ze zabudovanej blesk nedosahne...
    Ale asi to byla mylna predstava.
    ALESH
    ALESH --- ---
    POMPO: proc tam mas vsude iso 400 a blesk ? Kdyz uz bleskam, tak uz dam nejaky mensi iso, ne?
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    POMPO: gratuluju :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    yo got it!
    POMPO
    POMPO --- ---
    +430ex na nastenku. dik.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    LAPAK: jojo.. už jsem to kdysi používal :-)
    POMPO
    POMPO --- ---
    LAPAK:
    kamos me v tom vcera naucil. dneska tam davam 1. galerii.
    takze uvidime.
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    VASAX: neznam jedinej i free hosting, kde by tohle nemeli, coppermine jsem provozoval na ic.cz bez problemu... samozrejme s dostupnosti toho hostingu to uz je jina....

    CUCHULAIN: pokud chces neco powerful a pohodlnyho na spravu, tak muzu jedine doporucit... respektive nenasel jsem nic lepcejsiho :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    LAPAK: taky dumám o cpg. galerie se mi nějak rozrůstá a v ja. už to není taková pohoda jako dřív :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    CUCHULAIN: Ja nevim teda.. jalbum jsem dneska testoval a nakonec skoncil v uninstalou. Delani galerii mi moc nevyhovovalo, vyber z zakladnich - jedna nemela tohle druha tamto a nastavovat parametry divne pres nastaveni.. no celkove jak jsem se tesil tak jsem se otravil...
    LAPAK: No ale na coppermine a podobyn vychytany galerie potrebujes vlastni hosting na ktery si muzes nahodit potrebne rozhrani (mysql, php, app na resize atp...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam