• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    KALLA
    KALLA --- ---
    BURAN: no nejsem v cechach a ve svedsku sli s cenou uz taky nahoru tak se mi to zacina vyplacet z USA navic tam ted maji takovy ty sety s vice objektiva a prislusenstvim za dobrou cenu jen nevim jestli tomu muzu verit
    BURAN
    BURAN --- ---
    KALLA: pri dnesnim kurzu dolaru je myslim vyhodnejsi sehnat si nekoho kdo Ti to necha bez DPH.
    KALLA
    KALLA --- ---
    neobjednaval si tu nekdo 450ku pres ebay z US?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Zkusím z toho udělat nějaký výtah...
    BERNA
    BERNA --- ---
    Tu diskuzi ohledne rozdilu 450d a 1000d bych dal na nastenku. A zminku do zahlavi.Preci jenom to v tomto klubu je a bude casta otazka.
    ACID
    ACID --- ---
    VASAX: stary analog z kinofilmove AE-1, 450D ho odpali, komunikace samozrejmne neprobiha
    galerka pro sirokou verejnost neni
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VASAX
    VASAX --- ---
    ACID: Máš to tam. Nějaká galerie je?

    BTW co to je za blesk? :-D
    LAPAK
    LAPAK --- ---
    CERTICE: no takhle, pokud se rozhodujes mezi 450 a 1000, tak tam zadnej rozdil, kterej by ovlivnoval kvalitu fotky vicemene neni, jde tam spis o ten luxus, jako je velkej display nebo o par ostricich bodu u 450ky navic... Ale ty fotky budou uplne stejny, ty fotaky jsou po technicke strance totozny...
    ACID
    ACID --- ---
    *info_eos*
    450D
    Canon EF-S 18-55/3,5-5,6 IS
    Canon EF 70-200/2,8 L USM
    blesk Canon Speedlite 199A
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Dobrá,dobrá :-)
    Tak díky ještě jednou všem za pomoc!Až bude na světě tak se přihlásím :)
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    CERTICE: jen asi nakupovat v lepsim obchode...
    http://www.megapixel.cz/canon-eos-1000d-ef-s-18-55-mm-is

    v CR vetsinou nakupuju zde, letos je musim pochvalit, ze kdyz jsem si tam kupoval tiskarnu + papiry (samostatne) tak me to nauctovali jako bundle co meli zrovna v akci (o cemz sem nevedel a objednaval samostatne).
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERTICE: Jo, tohle je zaklad a tento setovy objektiv (na rozdil od jeho dvou predchudcu) je opticky velmi slusny.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    No prozatím jsem myslela ,že bych si koupila takhle celou sadu ...časem až bych se rozkoukala bych uvažovala o dalších objektivech.
    http://www.digihit.cz/canon-eos-1000d-18-55-is/d-72429/
    NJAL
    NJAL --- ---
    PETD: Prave. A az vyresis nektere objektivy (zejmena 50/1.8 a podobne) zjistis, ze musis zacit resit telo :-)
    PETD
    PETD --- ---
    CERTICE: já 1000D mám, a taky jsem zatím nenarazil na moment kdy by mi tělo nestačilo, myslím si že mnohem dřív než tělo budeš řešit objektivy.
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: NJN, jedna z výhod "Canonu" :-).
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    NJAL: zase tam moc me to nezajima, spis sem se chtel dopatrat, proc vlastne pouzivame cirkulační polarizační filtry misto starejch linearnich... vim, ze ve vseobecnem povedomi je, ze s lin. nefunguji nektere AF. tak sem chtel zjisti jak to teda je u modernich pristroju... ale vic se v tom netreba pitvat.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    MARTIK: No chtěla jsem tím říct,že chci fotit úplně všechno.
    Každopádně pokud jsi s ním i ty spokojený,je to pro mě další návnada si ho koupit ;)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    CERTICE: pod pojmem "rekreační focení" si představuju přesně to, co jsi napsala. Mám 1000D a vím, že mne rozhodně nelimitujou nedostatky foťáku či objektivů, ale jen má neznalost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam