• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ACID: tak to nechapu, ja mel za to, ze is jsou se stabilizaci a tenhle prepinac na stabilizaci nema
    ACID
    ACID --- ---
    TWARR: setak II je IS
    TWARR
    TWARR --- ---
    VASAX: jo dik, jen ten setak neni IS, ale II :))
    VASAX
    VASAX --- ---
    TWARR: máš to tam
    TWARR
    TWARR --- ---
    VASAX: nekdo asi nerozlisuje typovy oznaceni nikonu a canonu, co nadelas:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    dobre, unbook
    VASAX
    VASAX --- ---
    TWARR: Pro lidi s D450 to tady není
    TWARR
    TWARR --- ---
    *INFO_EOS*
    1000D, canon 18-55/3.5-5.6, canon 50/1.8

    kdyz uz :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    chue je slepa jak patrona :))) Majitelé 450D/1000D hlaste info pro nástěnku
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    VASAX: fotim s d450 .) taky
    VASAX
    VASAX --- ---
    EUCHENIE: Teď jsem z toho trochu zmatený...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    *INFO_EOS*
    450.) + EF-S 55 - 250 mm a 18 - 55 mm skla, blesk ext. 430EX - to mam v praci k dispozici, obcas si to pucuju i ven.)
    plus fotim s pritelovym nikonem, D80, sklo asi 18 - 200mm, bez externiho zatim, ten mam osahanej min nez ten canon, celkove jsem zacatecnik.

    ad roxy, tam asi budu brzo fotit taky, tak co jsem tak cetla, asi lepsi canon + ext. blesk, nez ten nikon bez, co?
    VASAX
    VASAX --- ---
    MURHAAYA: AFAIK v changelogu nic takového nebylo.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NJAL: aby to teda trochu uvedl na pravou miru:
    zda se mi nanejvys podivne, ze by upgrade firmwaru tela dokazal ovlivnit sklo a k tomu jineho vyrobce a ze to kam az jde zaclonit je zalezitost imho konstrukce objektivu a ze neni nijak dano kam az musi dana ohniskova vzdalenost jit zaclonit.
    NJAL
    NJAL --- ---
    MURHAAYA: Nene, to je tak nanejvys Masaya Maeda :-P Hm, ale to pak resi asi fotak sam...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NJAL: redukci z OM na EOS mam, ale ta nema ani indikaci zaostreni a kdyztak uz Yoshihiso Maitani san :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MURHAAYA: A ted mi rekni, Masayo Maedo, jakou mas na tom redukci. Aspon se tvari jako elektronicka verze 50/2.8? :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    NJAL: To miluji když někdo přijde s tím že on to má tedy jinak a nakonec z něj vyleze že je to nějaká rarita nebo s tím má něco nestandardního...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NJAL: no co se tyce firmwaru tak ano, ale jako dukaz ze to ze to musi jit na f/22 i dal na dlouhejch sklech neni pravidlo, ale proste konstrukce jednotlivych skel
    VASAX
    VASAX --- ---
    FIFO: OMG!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam