• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    ROZA_I
    ROZA_I --- ---
    TWARR: no však tam píšu že nemusí být nutně nový:)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ROZA_I: nejdriv si rekni, jestli za kazdou cenu chces novej, nebo bazarovej, od toho se ti ta nabidka otevre, nebo naopak uzavre:)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VECTOR: tak pak doufám že nebudu číst v poště nadávky za blbou radu :D
    ROZA_I
    ROZA_I --- ---
    mohl by mi tady někdo poradit jaký objektiv koupit (a nemusí být nutně nový)
    na eos1000D.
    široký rozsah zoomu (+ -, 17-85), rozumná cena (tj. do 10tis.) IS samo:) jo a ještě tam chci stupnici vzdálenosti pro manuální ostření.
    Kdyby někdo měl osobní zkušenosti s něčím takovým bylo by fajne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    LSDMASACRE: tak jsem to objednal, dam pak vedet :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VECTOR: co jsem počítal tak je na cenové úrovni meike který se u nás prodává do 1500kč takže by taky něco mohl podle mě vydržet...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja mam neznackovy meike a docela v pohode, neco sem tu o nem psal. zkus si to vyfiltrovat.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Pokud budu kupovat battery grip, je nejaky velky rozdil mezi znackovymi a no-name?
    TWARR
    TWARR --- ---
    VASAX: mno ale stejne, kdybys na to nahodou nasadil slunecni clonu, tak by se s tim fakt kroutilo jeste blbejc a to si myslim jeste tak, ze by se muselou kroutit primo clonou:))
    VASAX
    VASAX --- ---
    TWARR: Nejde ani tak o chmatání nebo že je pidi ale taky o jeho chodu a přesnosti...s tím ostřit někam na bližší vzdálenosti je za trest. :-)
    DXXE
    DXXE --- ---
    VASAX: to je riziko ktere jsem ochoten podstoupit vymenou za moznost zverejnovat mnohem kvalitnejsi vystupy...ale ne, lenora je fakt svine :o)))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TWARR: jo, to mas pravdu .. ja bohuzel zatim nic jinyho neznam :-)
    TWARR
    TWARR --- ---
    MR_DAN: no je to ten, co ho ma na prednim clenu ne? kolikrat jsem si chmatnul zepredu na sklo a vubec je to takovy prtavy:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VASAX: tak kdyz rikas :-) [ MR_DAN @ Z nocnich cest Prahou ]

    ja hlavne na to ostreni budu muset trochu potrenovat oko .. prijde mi, ze mam proste takove docela rozmezi, kdy mi to prijde ostre a to bych mel zuzit na minimum, protoze to pak fakt ostre neni :-D
    TWARR: to je ironie, nebo vazne? :-)
    TWARR
    TWARR --- ---
    a hlavne ta 18-55 ma fakt primo epesni ostrici krouzek pro manual:))
    VASAX
    VASAX --- ---
    VECTOR: Facebook trpí jednou závažnou věcí jako třeba dříve u nás rajče a to pidifotkami s velkou kompresí (i když rajče s tou kompresí šlo ještě dál...), proto souhlasím s GHOSTSTALKERem. Já tam dávám taky fotky, ale jen jako duplicitu pro lenivé přátelé, dokumentaci, nebo preview toho, co bude u mě na stránkách v galerii.
    MR_DAN: Zaživa sežrat? Prosím, tady a možná ještě v Amatérské fotografii jsme hodní, vysloveně milá ale hlavně nejvíc hodní. Proto nám taky říkají nyxoví hodňáci ;-).

    MR_DAN: Jako ostření ručně s 18-55 není zrovna výhra. Za špatného světla to bude ostřit blbě, to se týká určitou měrou i ostatních objektivů. Je to vcelku logické
    DXXE: Problém pak je že někteří lidi jsou líní na to kliknout :-D.
    DXXE
    DXXE --- ---
    VECTOR: fuckbook ty fotky neskutecne przni...ja tam davam jenom linky (treba na picasu..)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VASAX: jestli to kluci zahrnovalo i me, tak ne, rozhodne nikoliv .. nenecham se nyxakama zaziva sezrat :-D
    mozna casem, az se to trochu naucim..

    jinak teda ten setovej objektiv 18-55 me hned zacal trochu stvat - ve tme to hrozne dlouho ostri, jestli to vubec zaostri, ikdyz na dany objekt mirim treba trema z tech roztomilejch cervenejch blikatek :-) .. nekdy to zaostri, nekdy ne, takovej random, bez ohledu na to, jestli si to prisvecuje bleskem .. asi se budu muset naucit ostrit rucne

    ale jinak je to vyborna hracka, svuj prvni fotak jsem si nemohl vybrat lip..
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    facebook je pro fotky dobry peklo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam