• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    My nejspíš dorazíme do Prahy z Olomouce tak kolem třetí... Ale já jsem schopná se přizpůsobit. :) Každopádně pokud se pojede nějak hromadně, kupuje někdo lístky předem? Pokud ano, tak prosím o 3 pro mě, Smrt a Skautíka. :)
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    SELLIGAN: no 14.25 koncim skolu takze ja to vidim spise na tech 17+
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    jo a jeste me napadla takova maskarada...vzdycky kdyz jsme meli prestavku a vybihali na WC...proste nas vsichni videli na nadvori coz trochu kazilo prekvapko a vysledny atmosfericky efekt (navic si pak lidi ani nemuseli kupovat listky kdyz uz vsechno videli).
    Myslite, ze by slo abychom si vsichni mohli vzit sebou plaste, kape...cokoli na zakryti?

    co myslite?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no me napadlo jet necim pozdejsim
    Praha-Litvinov 15,15-17,25 nebo 15,45-18,00 a v Litvinove uz snad enjaky ten bus do Jiretina pujde.

    Jak jste na tom ostatni? kdy muzete razit z Prahy?
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: nebo pak to jezdí ještě přes nějaký Jirkov či co...
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: No já jsem si tak zkoušela najít spoje a například mi vylezlo tohle /je to ti msto kam se chceme dosta? ?:)/:
    Praha,,Dejvická 12:15
    Litvínov 1420 1425
    Horní jiřetín pož.zbroj 1444
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    bude v patek nejaky hromady odjezd? V kolik? Mam pocit, ze primaky do Litvinova jezdi uz jen z Dejvicke...
    RAILA
    RAILA --- ---
    MALAKK: A oblečení do černo bíla, at hezky svítíš:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MALAKK: Určitě:)Děkuju:)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    RAILA: Chtěla bych se zeptat, jaké si mám nakonec shánět oblečení a připomenout, že mám u sebe dvě bílé celoobličejové masky (které při UV nesvítí), co jsme měli na Dětičkách a zeptat se, jestli je mám vozit.
    RAILA
    RAILA --- ---
    JUTH: Je to obrovská místnost...když si pořádíš klíček do zad, můžeš jako panenka tančit do vybití baterek:)
    JUTH
    JUTH --- ---
    RAILA: Dotaz k Alvhymistovi - jak se tam vsichni vejdem jestli je to ta mala mistnost jako dycky?

    Uprimne, chtela sem si nak trochu zatancovat jako posledne, tak je mi to trochu lito... Ale udelam co bude treba...
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Proč ne? Co je na nich špatného...vem je:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: nevim jak jsi na tom s kostymy pro upirky..moje saty nakonec pouzit asi nepujdou..nevim jeste, tak snad tam pro nas neco bude
    RAILA
    RAILA --- ---
    PROSÍM POZOR! POSLEDNÍ VÝZVA K PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRAŠENÍ. SHÁNÍM ČERNÉ A BÍLÉ SOCHY A MASKY, NUTNĚ POTŘEBUJI DVA PÁRY PRŮVODCŮ. HLAŠTĚ SE MI PROSÍM SE, DĚKUJI A TĚŠÍM SE:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Moji milí přátelé:)
    Jak už to tak na zámku chodí, včera jsem se od paní kastelánky dozvěděla, že všechno nakonec bude jinak.
    Kaple nebude. Zase. Zase mi ji zakázali.
    Takže...nemění se scénář, pouze místo určení. Čarodějka věštkyně bude u Alchymisty i se svými panenkami, sochy s chem světly zůstávájí na chodbě.
    Upíři zůstáváají v Malém sále, takže upíří salonek nemění místno a bude tam co vzdy.
    Obludárium zůstává.
    Benátských karneval se stěhuje do Stříbnice se záclonovým bludištěm a jako bonus dostaneme uv zářivku, takže budeme svítit....tudíš kašlu nakarneval a vše se prostě hodí do černo bíla a karneval bude až konečně dostanu to kapli...a jednou mi ji dát musí..jednou...budou upíří zuby, paruky, kdo nesežen kostým, dostane...moc se na vás těším.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SELLIGAN: Jé, Labyrint, tenhle film jsem neviděla, ani nepamatuju. Jako malá jsem vůbec ulítávala na veškerých filmech, co mají něco dočinění s tématem labyrintu. Kdo ví proč :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Labyrith je úžasný film, taky ho mám moc ráda:)A v tomhle duchu bych ráda udělala někdy zahájení:)kostýmy, masky a tak:)a pohádky a všechno prostě takhle:)a larp...no to zní jako výzva:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KACENKODLAK: Jéé kachna :)
    KACENKODLAK
    KACENKODLAK --- ---
    Task sem se chtěl přihlásit ale koukam že už sem obsazenej. Tak snad už jen potvrzuju že jo a sem ochoten dělat skoro cokloliv
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam