• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH
    JUTH --- ---
    POZOR FOTKY!!!!!

    tohle album bude brzo smazano, stahnete si je
    http://tarcinec.cz/alba/0099/

    http://tarcinec.cz/alba/099/
    NOISETTE
    NOISETTE --- ---
    JUTH: V tom případě jsem jeden z nejméně bojácných lidí na světě, bohužel se to ještě nestihlo projevit, neb ječím strachy, kde můžu:-D
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Tak to někdy někomu fakt dám tři body.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH: jeste ze mi ted doktor predepsal silnejsi dioptrie :))
    JUTH
    JUTH --- ---
    otraveny skautik se sviji na zemi "ne neber si to je to otraveny!", panenky se natahuji s talirkem, saku libive vnucuje, hezky sesypani kolem jedne male skupinky

    Holcicka : ne ne!! ja neci susenku!!
    tatinek - chmatne na talir a vnucuje diteti - ale tak si vem...

    sem fakt nechapala - je neco zadarmo? sem s tim! ^_^

    panenka: Susenku? (libezny usmev)
    obryleny chlapec : (zcela v pohode, s ledovym klidem) ne diky ja uz obedval (usmev).

    (zvlastni, vetsina brylatych deti se boji mene. zajimava by mohla byt socilani studie - ovlivnuje prisleplost uroven vydesenosti?)
    HELA
    HELA --- ---
    RAILA: teď jsem si vzpomněla, jak když jsem kdysi byla na Jezeří a stála v chodbě jako komorná, jsem se jednou nečekaně pohnula a zaslechla reakci "Ono je to živý! Fuj, to jsem se lekl!" :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Slečna číslo jedna: Bacha, jednoho z toho není figurína(vydšeným třesoucím se hlasem)

    Pak jsem se pohnula a vyděsila obě slečny.

    Slečna číslo dva: Uáááá! Ale tys neřekla, která z nich.
    Slečna číslo jedno. A jak jsme to asi měla poznat?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: nebo budes muset pribrat :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    SELLIGAN: Nebo jsem prostě jen prkený:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IRWIN: seš prostě přesvědčivej :)))))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Dítě po třetím štouchu do mých žeber: "Mami ona je to fakt figurína."
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Podle me na Jezeri hlavne plati - " jaky si to udelas, takovy to mas"

    metalak v tricku s napisem Born Vampire: me nech, ja jsem jeden z vas (ukazujic na sve odhalene triko)

    ja (strašlivým a svůdným :) šeptem do ucha): ...budeš...

    přala bych vam vidět jeho výraz :) myslela jsem, že umřu smíchy v sobě
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MERLE: Ale musím říct, že jsem opravdu neměla tucha, že to jsi ty:D A ještě jsem si říkala, ty jo kdo to je? tomu se musí chodit hodně špatně s tou holí :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAILA: to je super, ja bych tak moc chtel aby ten krasny zamek byl opraven cely :)
    MERLE
    MERLE --- ---
    jo, bylo to fajn. skoda jen ze sme museli zdrhnout tak rychle. jinak delani zastupujiciho pruvodce sem si dokonce vylozene uzil :)

    dite na tatu: ja se bojim
    ja mu do ucha: neboj se! jsem hned za tebou...

    dite: ja chci maminku
    ja: ja chci taky maminku. pucis mi tu svoji?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nenasel jste nekdo cervenou kasmirovou salu?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: tak to je skvele!!!! (snad nam pak zapujci kapli)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ANDY_WARHOL: Děkujeme, rádi jsme vám zpříjemnili odpoledne:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Milí a drazí moji:)Chtěla bych vám velmi velmi srdečně poděkovat:)Máte mou hlubokou úctu, že jste celý minulý víkend prakticky bez přestávky mrzli, hladověli a i přesto s úsměvem a nezměrným elánem strašili naše drahé návštěvníky. Děkuju vám za podporu, kterou ve vás Jezeří i já máme. Pevně doufám, že jak vy,kteří už jste takřka inventářem, tak i vy,kteří jste byli na zámku poprvé, jste nejeli naposledy a všichni se na Jezeří zase setkáme. A aby pokud vás to zahřeje, tak vězte, že přišlo na 1800 návštěvníků a vydělali jsme na fasádu na severním křídle:)Děkuji z celého srdce za vaši pomoc a těším na viděnou na zahájení sezóny zase v dubnu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: myslis tu chrchlajici stvuru na konci skupinky navstevniku? Ano, podekuju mu :) (kdo by rekl, ma skryty talent -aspon na chrchlaky a hnusaky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam